REKLAMA

Sprzątanie Konnych i zbiórka używanych zabawek - obie akcje zakończone sukcesem

Miasto

Na przełomie maja i czerwca, Stowarzyszenie Projekt Marki zorganizowało i zwieńczyło finałem dwie akcje społeczne: sprzątanie brzegów i okolic zbiornika wodnego Konne oraz zbiórkę używanych zabawek dla mareckich dzieci. Obie akcje zakończyły się sukcesem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W sobotę wspólnie z mieszkańcami Marek oraz mareckimi wędkarzami, Stowarzyszenie Projekt Marki posprzątało brzegi zbiornika wodnego „Konne” i tereny bezpośrednio z nim sąsiadujące. Pogoda dopisała, frekwencja również, ale najważniejsze, że udało się zebrać mnóstwo śmieci, które zalegały w okolicach zbiornika. Na koniec sprzątania najmłodsi uczestnicy otrzymali drobne upominki. Finałem akcji było tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek, co było okazją do integracji mieszkańców z różnych okolic miasta. Organizatorzy akcji rozmawiali o kolejnych tego typu akcjach. Były wały rzeki Długiej, były brzegi zbiornika „Konne”, czas na inne podobne miejsca w naszym mieście jak np. zbiornik wodny „Meksyk”. Więcej informacji o kolejnej akcji już niebawem.

Zbiórka używanych zabawek organizowana przez Stowarzyszenie Projekt Marki została zakończona z dniem 1 czerwca. W piątek wszystkie zebrane zabawki, gry i książki zostały dostarczone do Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach, gdzie znajdą swoich docelowych, nowych właścicieli. W poniedziałek placówka organizowała imprezę z okazji Dnia Dziecka, podczas której najbardziej potrzebujące mareckie dzieci zostaną obdarowane m. in. przekazanymi przez mieszkańców, za pośrednictwem stowarzyszenia, zabawkami.

Źródło: marki.net.pl

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii

REKLAMA