REKLAMA

Wybory uzupełniające do Rady Miasta już w niedzielę. Ruszyła kampania wyborcza

Miasto

Rozpoczęła się kampania wyborcza do wyborów uzupełniających Rady Miasta, które odbędą się 19 listopada 2017 roku. Wśród faworytów wymieniani są ci najbardziej znani na Strudze i najlepiej promowani lokalnie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wojewoda Mazowiecki ogłosił na 19 listopada 2017 wybory uzupełniające w jednoosobowym okręgu wyborczym nr 11, obwód nr 7. Na miejsce radnego Dariusza Pietruchy, którego mandat wygasł po objęciu stanowiska  wiceburmistrza, zostanie wybrany nowy przedstawiciel mieszkańców.  Komisja tradycyjnie będzie mieścić się w Zespole Szkól nr 2 przy ulicy Wczasowej 5 i będzie pracować od 7.00 do 21.00.

Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy z następujących ulic: Agrarna, Akacjowa, Amarantowa, Błękitna, Borówkowa, Cisowa, Dziewanny, Fiołkowa, Jarzębinowa, Kolorowa, Konwalii, Legionowa, Modrzewiowa, Nowa, Obrońców, Pałacha, Pastelowa, Podleśna, Pomarańczowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Rynkowa, Sasanki, Spacerowa (nr 86-134), Strumykowa, Szarotki, Tęczowa, Torfowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żurawinowa, Źródlana.

Oto kandydaci na radnego:

Przemysław Piotr Lis zgłoszony przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

Przemysław Lis, na co dzień prowadzi sklep, w wolnym czasie udziela się społecznie. Mówi o sobie „Tu się urodziłem, tu pracuję i w Markach planuję spędzić resztę swego życia. Jestem waszym sąsiadem, mieszkańcem Strugi, mężem i ojcem. Jestem także mareckim przedsiębiorcą – prowadzę sklep spożywczo-przemysłowy, w którym na co dzień spotykam się z mieszkańcami i dyskutuję o ich problemach, ale także i o sukcesach.

Jan Robert Raczko zgłoszony przez KWW Kukiz’15 Marki

Jan Raczko, 24 lata. Mieszka w Markach od urodzenia. Jest absolwentem VIII LO im. Władysława IV na warszawskiej Pradze. Podjął studia z zakresu geologii stosowanej na Wydziale Geologii UW, gdzie w 2016 r. uzyskał tytuł inżyniera. Obecnie jest magistrantem w Instytucie Geochemii, Mineralogii i Petrologii. Podjął również studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW w zakresie ogólnomenedżerskim. Staże zawodowe odbył w takich firmach, jak Skanska i Wienerberger, zaś jako prezes studenckiego Koła Młodych Geologów  był organizatorem i uczestnikiem projektów naukowych m. in. praktyk w kopalni KGHM Sierra Gorda w Chile (2015). Działa aktywnie jako instruktor harcerski i skautowy. Ważne miejsce w jego życiu zajmuje sport. Jest instruktorem w Mazowieckiej Akademii Karate oraz sternikiem jachtowym w Akademii Kusznierewicza.

Ewa Michalak zgłoszona przez KWW Marki-Pustelnik-Struga

Ewa Michalak ma 44 lata, męża i dwoje dzieci. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe i nadal studiuje. W Markach angażowała się w prace przy rajdzie Monte Cassino, prowadziła lekcje francuskiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, angażowała się w życie parafii św. Izydora. Pracowała jako wykładowca i pedagog. Jej pasją jest jazda na motorze, udział w amatorskich wyścigach samochodowych, podróże, czytanie książek.

Łukasz Krzysztof Sobczak zgłoszony przez KWW Wspólnota Samorządowa

Łukasz Sobczak, 31 lat, od urodzenia mieszkaniec Marek (Struga) absolwent Szkoły Głównej Handlowej (studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie). Praca w dziale finansowym w Royal Bank of Scotland, w rodzinnej firmie w branży motoryzacyjnej. W wolnych chwilach czyta książki o tematyce rynków finansowych, jeździ na rolkach, gra na pianinie, oraz tańczy salsę.

Wojciech Kupść zgłoszony przez KW Prawica Marka Jurka

Na dzień dzisiejszy nie dotarły do redakcji informacje na temat kandydata. Jeśli to się zmieni, opublikujemy.

 

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Wtorek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii

REKLAMA