REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Spotkania z gwiazdami sportu w Markach

Sport

Marki odwiedzili byli zawodnicy siatkarskiej reprezentacji Polski: Paweł Zagumny oraz Piotr Gacek. Spotkania stają się już cykliczne, wcześniej do Marek zawitali piłkarze: Dariusz Dziekanowski i Michał Żewłakow. Jakich sportowców zobaczymy na kolejnym spotkaniach?

REKLAMA

W pierwszej części spotkania z Pawłem Zagumnym i Piotrem Gackiem odbyła się rozmowa, podczas której była możliwość zadawania pytań. Następnie rozegrany został krótki mecz siatkówki. Na koniec spotkania każdy z uczestników mógł potrenować z gwiazdami, a po tym treningu zdobyć autograf siatkarzy. W trakcie spotkania można było wygrać piłkę do gry w siatkówkę z podpisami gości oraz bilety na środowy szlagier Plus Ligi ONICO WARSZAWA vs SKRA BEŁCHATÓW. Jedna z piłek z autografami oraz siatka do gry w siatkówkę została przekazana  w imieniu Stowarzyszenia Projekt Marki (organizatora spotkania) dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach.

Na pierwszym spotkaniu z gwiazdami sportu mieszkańcy Marek mogli poznać  piłkarzy reprezentacji Polski – Michała Żewłakowa (102 występy w kadrze Polski – najwięcej w historii) oraz Dariusza Dziekanowskiego (w dziesiątce najlepszych strzelców reprezentacji Polski – 20 bramek). Spotkanie było doskonałą okazją dla młodych zawodników, aby dowiedzieć się jak przebiegały kariery sportowców, jak wszystko się zaczęło, ale również, jakie zagrożenia niesie za sobą bycie sławnym. Również podczas tego spotkania prowadzący przeprowadził konkurs z serią pytań, w wyniku których uczestnicy spotkania stali się właścicielami autobiografii „Dziekan”. Na zakończenie była okazja do zdjęć z gośćmi, pozyskania cennych autografów oraz rozmów indywidualnych z piłkarzami.

Jakich sportowców sprowadzi Stowarzyszenie Projekt Marki na następne spotkanie? Czekamy na kolejne gwiazdy sportu w Markach.

Źródło: marki.net.pl

Redakcja .

Udostępnij:


ZagumnyGacekŻewłakowDziekanowskispotkaniamarki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra

REKLAMA