REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Powstanie strefa relaksu - ogród zmysłów oraz kolejna siłownia plenerowa

Miasto

W Mareckim Budżecie Obywatelskim wygrały projekty strefy relaksu – ogrodu zmysłów oraz siłowni plenerowej. Oba miejsca rekreacji będą zlokalizowane w okolicach ulicy Stawowej. Miasto szuka wykonawcy przedsięwzięć.

REKLAMA

W piątek i poniedziałek miasto ogłosiło dwa przetargi na wykonanie inwestycji wskazanych przez mieszkańców Marek. Pierwsza z nich to strefa relaksu – ogrodu zmysłów. Miejsce rekreacji dla mieszkańców będzie położone w sąsiedztwie ulic Sowińskiego i Wilczej. W jego skład wejdą dwa połączone ze sobą ogrody – ogród orientacji (labirynt z żywopłotów) oraz zapachów (roślinny zapachowe). Pojawią się też ścieżki, ławki i stojaki na rowery. Oferty na wykonanie inwestycji można składać  do 23 kwietnia. Więcej szczegółów: kliknij TUTAJ.

Drugi przetarg dotyczy budowy siłowni plenerowej przy ul. Stawowej w pobliżu placu zabaw dla dzieci. Na nawierzchni mineralno-żywicznej znajdą się takie urządzenia do ćwiczeń jak biegacz, twister, czy rowerek. Termin składania ofert przez potencjalnych wykonawców mija 24 kwietnia. Więcej szczegółów dotyczących inwestycji: kliknij TUTAJ.

Źródło: marki.pl

Redakcja .

Udostępnij:


strefa relaksuogród zmysłówsiłownia plenerowamarkibydżet obywatelski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna

REKLAMA