REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ubraliście wodę w słowa - konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane (wideo)

Miasto

Wodociąg Marecki zaprosił mieszkańców Marek do konkursu „Ubierz wodę w słowa”, który polegał na wymyśleniu haseł promocyjnych. Konkurs został rozstrzygnięty, jury wybrało najlepsze pomysły, a nagrody rozdano podczas Światowego Dnia Wody. Zobacz wideo z tego wydarzenia:

REKLAMA

Przyznano dwa wyróżnienia specjalne. Autorką pierwszego wyróżnionego hasła jest Aleksandra Foryś. Jej propozycja to „Nie  ma nic na świecie lepszego od Markowej Wody z Wodociągu Mareckiego”. To jedyna kompozycja, która promuje zarówno spółkę jak i picie wody z kranu.

O pierwszą pozycję walczyły dwa hasła – „Sekret urody w kropli markowej wody” Juli Gawendy oraz „Markowa woda pomysłu doda” Pauliny Rojek. Ostatecznie jury zdecydowało, że pierwsza nagroda przypadnie hasłu „Markowa woda pomysłu doda”. Jury zwracało uwagę na z jednej strony niebanalne wskazanie dobroczynnych skutków picia „kranówki”, z drugiej - prostotę hasła i łatwość umieszczenia na gadżetach Wodociągu Mareckiego. Hasło zostanie jednak nieznacznie przerobione w ostatecznej wersji do druku –  zamieniona zostanie jedynie liczba pojedyncza na mnogą. W wersji promocyjnej hasło będzie brzmieć „Markowa Woda pomysłów doda”. Zwycięzca otrzymał czytnik ebooków. Dla osób wyróżnionych przygotowano zestawy gadżetów.

Redakcja .

Udostępnij:


ubierz wodę w słowakonkurswodociągu mareckiegonagrodyczytnikebooków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA