AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dzielnicowi z Marek pomagają pieszym w związku z remontem al. Piłsudskiego

Na Sygnale

10 kwietnia w Markach rozpoczął się remont nawierzchni ulicy Piłsudskiego, w związku z czym zamknięta została jezdnia w kierunku Radzymina. Tym samym została wyłączona sygnalizacja świetlna w rejonie przejść dla pieszych i skrzyżowań. Funkcjonariusze z komisariatu w Markach otrzymali szereg zgłoszeń o problemach pieszych uczestników ruchu drogowego związanych z bezpieczeństwem podczas przechodzenia przez przejścia. Dzielnicowi miejscowej jednostki Policji w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” wyszli na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Marek i dziś od wczesnych godzin porannych pomagali pieszym przy przechodzeniu przez jezdnię remontowanej ulicy Piłsudskiego w Markach.

Galeria zdjęć


REKLAMA

To kolejna już inicjatywa kierownictwa, policjantów i dzielnicowych z komisariatu w Markach ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym razem dzielnicowi w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” udali się w rejon newralgicznych i obciążonych dużym ruchem skrzyżowań i przejść dla pieszych w ciągu al. Piłsudskiego w Markach, gdzie dziś od wczesnych godzin porannych pomagali pieszym przy przechodzeniu przez jezdnię. Takie działania funkcjonariuszy podyktowane zostały rozpoczętym 10 kwietnia remontem nawierzchni ulicy Piłsudskiego oraz zamknięciem jednego pasa drogi w z Warszawy w kierunku Radzymina oraz wyłączenia w związku z tym sygnalizacji świetlnej.

Sygnały jakie trafiły do policjantów z Marek o problemach pieszych uczestników ruchu drogowego zostały szybko odebrane i równie szybko dostrzeżone przez dzielnicowych, którzy zagregowali w ten sposób na potrzeby swoich mieszkańców.

Przypominamy, że utrudnienia związane z remontem nawierzchni ulicy Piłsudskiego w Markach w kierunku Radzymina mogą potrwać do połowa maja br. Następnie Wykonawca będzie prowadził prace na jezdni w kierunku Warszawy. Prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracania uwagi na oznakowania.

Źródło: KPP Wołomin/ts

Redakcja .

Udostępnij:


dzielnicowiz MarekMarkiremontPiłsudskiegopomagająpieszym

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra

REKLAMA