REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Markach powstanie kolejny plac zabaw Nivea? Konkurs startuje 11 maja (wideo)

Miasto

W 2015 roku Marki były jedną z 40 miejscowości w całej Polsce, w której został wybudowany nowoczesny plac zabaw dla dzieci w ramach konkursu „Podwórko Nivea”. Po Markach kolejne miasta w okolicy "wyklikały" sobie place zabaw. Czy w tym roku znów do Marek trafi plac zabaw z konkursu internetowego?

REKLAMA

Ogromne zaangażowanie mieszkańców w głosowanie pozwoliło na osiągnięcie sukcesu w internetowym głosowaniu i plac zabaw w Markach pojawił się latem 2015 roku. Do dziś plac zabaw cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych markowian. Zobacz relację wideo z otwarcia placu zabaw sprzed 3 lat:

Jest szansa na powstanie kolejnego placu zabaw w tym konkursie. Od maja rusza kolejna edycja popularnej akcji. Marki zgłosiły lokalizację przy ul. Zygmuntowskiej. Każdy markowianin będzie mógł codzienne oddać jeden głos. Zadanie nie będzie łatwe, ale wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców. W internetowym głosowaniu do wygrania jest 15 podwórek, po pięć w każdej z trzech kategorii (miejscowość do 20 tys. mieszkańców, od 20 tys. do 60 tys. oraz powyżej 60 tys.).

Nagrodą jest Podwórko Talentów Nivea składające się z trzech części. W części sportowej znajdują się takie atrakcje jak mini ścianka wspinaczkowa (kubik), huśtawka bocianie gniazdo czy coś, co pamiętają 40-letni tatusiowie - tor do gry w kapsle. Część naukowa to m.in. planetarium, stacjonarny rowerek, który pozwala zaświecić lampkę bądź uruchomić wiatraczek, oraz zegar słoneczny. W części artystycznej znajdują się mini scena teatralna oraz tablice muzyczne z bębnami.

Wirtualny spacer po podwórku Nivea TUTAJ

Początek głosowania w konkursie - już 11 maja. Będzie trwało do aż do 21 czerwca. Zachęcamy do wytrwałości! Wyścig po nagrodę trwa aż 42 dni!

Źródło: marki.pl

Fot.: podworko.nivea.pl

Redakcja .

Udostępnij:


Plac zabaw Niveaw MarkachPodwórko talentówMarki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA