REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ofiarujmy sąsiedzką pomoc poszkodowanym w wichurze

Miasto

Ofiarujmy sąsiedzką pomoc poszkodowanym w wichurze. Niedawna gwałtowna zmiana pogody spowodowała poważne straty u jednej z rodzin, które mieszkają przy ul. Głównej. Potrzebna jest nasza natychmiastowa pomoc.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Ofiarujmy sąsiedzką pomoc poszkodowanym w wichurze. Niedawna gwałtowna zmiana pogody spowodowała poważne straty u jednej z rodzin, które mieszkają przy ul. Głównej.

„Podczas ostatniej wichury znajomej rodzinie zerwało dach z domu. Niestety rozbierać trzeba również pozostałości dachu, gdyż nie nadają się już do użytku. Liczy się każda chwila, by deszcz nie zalał poddasza i nie zniszczył reszty zachowanego domu. Niestety, nie posiadają oni takich nakładów finansowych, aby ten dach odbudować, dlatego zwracam się (w imieniu rodziny) z prośba o pomoc. Naprawdę w tym momencie każda kwota będzie przydatna, by zacząć już jakiekolwiek prace” - czytamy na łamach serwisu zrzutka.pl

Potrzebna kwota to 15 tys. zł Na razie udało się uzbierać ponad 3,6 tys. zł. Liczy się każdy, choćby najdrobniejszy gest.

Więcej na ten temat TUTAJ

Do resortu spraw wewnętrznych i administracji wpłynęło także zgłoszenie o przeprowadzenie zbiórki publicznej na ten cel przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Po akceptacji zgłoszenia przez ministerstwo zbiórka prowadzona będzie także podczas miejskich wydarzeń rekreacyjnych.

Źródło:  marki.pl

Marek Tuba

Udostępnij:


pomocsąsiedzkaposzkodowaniw wichurzeMarki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA