REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Siłownia plenerowa już stoi. Na strefę relaksu trzeba dalej czekać

Miasto

W Mareckim Budżecie Obywatelskim wygrały projekty strefy relaksu – ogrodu zmysłów oraz siłowni plenerowej. Oba miejsca rekreacji miały być zlokalizowane w okolicach ulicy Stawowej. O ile w przypadku siłowni nie było problemu ze znalezieniem wykonawcy to strefy relaksu nikt nie chce wykonać w drugim podejściu.

REKLAMA

Strefa relaksu – ogród zmysłów miała być miejscem rekreacji dla mieszkańców, położonym w sąsiedztwie ulic Sowińskiego i Wilczej. W jego skład miały wejść dwa połączone ze sobą ogrody – ogród orientacji (labirynt z żywopłotów) oraz zapachów (roślinny zapachowe). Miały także pojawić się ścieżki, ławki i stojaki na rowery. Więcej szczegółów: kliknij TUTAJ.

Jednak ponowny przetarg na przygotowanie strefy relaksu - ogrodu zmysłów nie przyniósł oczekiwanych efektów. Za pierwszym razem oferty wykonawców drastycznie przekraczały budżet miasta, za drugim razem - nikt nie stanął do przetargu. Z tego powodu postępowanie na realizację projektu z budżetu obywatelskiego zostało unieważnione.

Drugi przetarg dotyczył budowy siłowni plenerowej przy ul. Stawowej w pobliżu placu zabaw dla dzieci. Na nawierzchni mineralno-żywicznej znalazły się urządzenia do ćwiczeń jak biegacz, twister, czy rowerek. Siłownia jest już gotowa.

Źródło: marki.pl

 

Redakcja .

Udostępnij:


strefa relaksuogród zmysłówsiłownia plenerowamarkibydżet obywatelski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA