REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Przedszkole powstanie w technologii modułowej. W poniedziałek dotarł transport modułów

Miasto

W poniedziałek rozpoczął się montaż nowej części przedszkola przy ul. Dużej, które powstanie w technologii modułowej. Urząd Miasta ostrzega przed utrudnieniami związanymi z przetransportowaniem modułów na teren budowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jedną z tegorocznych inwestycji oświatowych jest rozbudowa przedszkola miejskiego nr 2 przy ul. Dużej. Na zlecenie Mareckich Inwestycji  Miejskich prace wykonuje wybrana w przetargu firma Climatic. W poniedziałek przed świtem rozpoczął się montaż modułów wykonanych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wykonawca szacuje, że ten etap prac potrwa do soboty. Urząd Miasta Marki przeprasza za niedogodności, które mogą wynikać z transportu modułów, ich montażu oraz nietypowego czasu pracy.

Inwestycja jest realizowana w systemie „zaprojektuj i zbuduj”. Teren pod budowę został już przygotowany. W fabryce w Ostrowcu Świętokrzyskim powstały konstrukcje modułowe, które zostały przetransportowane do Marek. Budynek powstanie na planie prostokąta. Każda z sal dla dzieci będzie mieć własne zaplecze sanitarne. Nowa część będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Powstaną również plac zabaw oraz parking dla samochodów. Dzięki rozbudowie miejska placówka przyjmie 225 dzieci (czyli 9 dodatkowych oddziałów).

Źródło: marki.pl

Fot.: FB.com/BurmistrzMarek/

ZałącznikiRedakcja .

Udostępnij:


przedszkole miejskienr 2technologia modułowa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA