AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dozór i nakaz opuszczenia lokalu za znęcanie się nad żoną

Na Sygnale

Funkcjonariusze z komisariatu w Markach zatrzymali 43-letniego Pawła W. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną. Policjanci zaalarmowani o kolejnej awanturze, umieścili sprawcę przemocy w rodzinie w policyjnym areszcie oraz skierowali materiały postępowania do prokuratora rejonowego w Wołominie. Ten postanowił zastosować wobec mężczyzny policyjny dozór, oraz nakazał mu niezwłoczne opuszczenie miejsca zamieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Markach kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Zgłaszająca interwencję policyjną kobieta oraz sprawca byli znani miejscowym funkcjonariuszom. W ich domu niejednokrotnie dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. 43-latek od stycznia 2018 r. nie szczędził swojej żonie nie tylko słów obelżywych, lecz groził też pobiciem i uszkodzeniem ciała. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy w rodzinie, będąc pod wpływem alkoholu, szarpał, popychał i opluwał kobietę.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że Paweł W. znajdował się po użyciu alkoholu. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w prokuraturze rejonowej w Wołominie. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny policyjnego dozoru, oraz nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Wołomin/ts

Redakcja .

Udostępnij:


Dozórnakazopuszczenialokaluznęcanienad żoną

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA