REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rejestracja pojazdów będzie przebiegać sprawniej. Jest nowa filia Wydziału Komunikacji

Powiat

Od dnia 3 września zostanie uruchomiona filia Wydziału Komunikacji w Radzyminie. Od tego dnia obowiązywać będzie też rejonizacja.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Mieszkańcy powiatu wołomińskiego mogą obecnie rejestrować pojazdy w Wydziale Komunikacji w Wołominie lub jego filii w Tłuszczu. Dla sporej części mieszkańców powiatu (Ząbki i Marki) bliżej jest do Wołomina, co powoduje znaczne wydłużenie terminów rejestracji pojazdów z powodu kolejek do okienek Wydziału Komunikacji.

Kolejki spowodowały interwencje radnego Powiatu Wołomińskiego, Arkadiusza Werelicha, który wystosował pismo do starostwa z pytaniem o możliwość uruchomienia dodatkowych stanowisk mogących obsłużyć interesantów. W odpowiedzi Starostwo Powiatowe w Wołominie poinformowało, że ze względów lokalowych nie ma możliwości uruchomienia dodatkowych stanowisk w Wydziale Komunikacji w Wołominie, ale trwają prace nad uruchomieniem nowej filii w Radzyminie.

Radzymińska filia zlokalizowana zostanie przy ul.  Komunalnej  8a. Będzie czynna w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od 8:00 do 16:00 i w czwartek od 10:18. Po  uruchomieniu  nowej filii, 3 września zostanie wprowadzona rejonizacja.  Mieszkańcy  Marek, Radzymina  i  Dąbrówki  swoje sprawy  będą  mogli  załatwić w Radzyminie, mieszkańcy Jadowa, Klembowa Tłuszcza i Strachówki będą obsługiwani przez filię w Tłuszczu, a mieszkańcy Wołomina, Ząbek, Zielonki, Kobyłki i miejscowości Poświętne – swoje sprawy załatwią w Wołominie.

Dlaczego taka filia nie mogła powstać w Markach i obsługiwać zmotoryzowanych mieszkańców Ząbek, Marek czy Radzymina? Starostwo Powiatowe tłumaczy się brakiem własnego  budynku w Markach.

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


filawydziału komunikacjiRadzymin

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Czwartek
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Christy, Helgi, Karola

REKLAMA