AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Marecki Ośrodek Kultury zorganizował giełdę projektów edukacji kulturalnej (wideo i zdjęcia)

Kultura

Za sprawą Mareckiego Ośrodka Kultury, Pałac w Chrzęsnem zamienił się w miejsce tętniące życiem kulturalnym. To tam zorganizowano I Wołomińską Giełdę Projektów Edukacji Kulturalnej. Spotkanie animatorów kultury z regionu, pozwoliło wymienić poglądy, doświadczenia, podjąć dyskusję na temat metod i form, nawiązać współpracę, czy zainspirować do tworzenia nowych projektów. Wydarzeniem towarzyszącym była premiera spektaklu „Album Snów” z udziałem mareckich aktorek. Zobacz reportaż wideo i zdjęcia z tego wydarzenia:
Galeria zdjęć


REKLAMA

Głównym punktem programu były prezentacje projektów realizowanych przez instytucje kultury, placówki oświatowe oraz organizacje pozarządowe oraz plebiscyt publiczności na najciekawszy projekt. Spotkaniu towarzyszyło będzie wydarzenie artystyczne – premiera spektaklu „Album Snów” w reżyserii Szczepana Szczykno. Wystąpili: Agnieszka Lużyńska, Paulina Borzecka, Joanna Wieczorek, Jerzy Łazewski i Michał Abramowicz.

Partnerami I Wołomińskiej Giełdy Projektów Edukacji Kulturalnej  był Mazowiecki Instytut Kultury oraz Powiat Wołomiński.

Redakcja .

Udostępnij:


WołomińskaGiełdaProjektówEdukacjiKulturalnejMarkiMareckiOśrodekKulturyPałacw Chrzęsnem

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Poniedziałek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Laury, Leszka, Marcjana

REKLAMA