REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Był poszukiwany i usłyszał zarzut udzielania narkotyków, drugi ich posiadania

Na Sygnale

Funkcjonariusze prewencji zatrzymali dwóch 21-latków. Adrian G. podróżując jako pasażer osobowego fiata podczas kontroli drogowej, wyrzucił przez okno pojazdu zawiniątko z zawartością amfetaminy. Bartłomieja G. mundurowi zatrzymali pod zarzutem udzielania środków odurzających. Prokurator rejonowy w Wołominie przedstawił mężczyźnie zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz zastosował wobec niego policyjny dozór. Z uwagi na fakt, że był dodatkowo poszukiwany trafił do zakładu karnego.

REKLAMA

Funkcjonariusze prewencji wołomińskiej Komendy na jednej z ulic w Wołominie postanowili dokonać kontroli osobowego fiata. Podczas zatrzymania pojazdu zauważyli, jak pasażer wyrzuca przez okno jakiś przedmiot. Już po chwili zachowanie 21-latka zostało wyjaśnione. Młody mężczyzna wyrzucił posiadane przez siebie zawiniątko z foli aluminiowej z zawartością amfetaminy. Adrian G. w związku z popełnionym przestępstwem trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co może mu teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności jaki prowadzili policjanci nie zakończyły się jednak na tym etapie. Funkcjonariusze zatrzymali kolejnego 21-latka, podejrzewanego o udzielanie środków odurzających. Bartłomiej G. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wołominie, gdzie został mu przedstawiony zarzut udzielania środków odurzających innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Prokurator postanowił również zastosować wobec niego policyjny dozór. Czyn jakiego dopuścił się Bartłomiej G. zagrożony jest kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna był dodatkowo poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia zarządzonej kary zastępczej za grzywnę w wysokości 700 złotych. W przeszłości 21-latek był również zatrzymywany i karany m. in. za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Źródło: KPP Wołomin/ts

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha

REKLAMA