REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Biblioteka Publiczna Miasta Marki oferuje czytelnikom kolejny bezpłatny dostęp do e-booków i audiobooków

Miasto

Biblioteka Publiczna Miasta Marki powiększa swoje zasoby o kolejny dostęp do ebooków i audiobooków. Wcześniej udsotępniono zasoby Ibuk Libra, teraz mieszkańcy Marek uzyskali darmowy dostęp do aplikacji Legimi.

REKLAMA

Biblioteka Publiczna Miasta Marki oferuje czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków  LEGIMI – przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości) - jest możliwość słuchania i czytania na różnych nośnikach: smartfon, tablet, komputer lub czytnik.

Osoby zainteresowane biblioteka zaprasza osobiście z ważną kartą czytelnika. Na jej podstawie można otrzymać specjalny kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/bp_marki. Od tego momentu można korzystać z usługi przez miesiąc. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w naszej placówce kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.

Krok po kroku czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

- Odwiedź bibliotekę przy ul. Lisa Kuli 3A z kartą biblioteczną. Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapisz się do naszej placówki – wystarczy dowód osobisty.

- Bibliotekarz wydaje jeden z kodów z miesięcznym okresem ważności –ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc korzystamy bezpłatnie z aplikacji Legimi

- Zarejestruj się (załóż konto) w Legimi na dedykowanej bibliotece stronie www.legimi.pl/bp_marki

- Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło, a następnie podaj otrzymany w bibliotece kod dostępu.

    Gotowe! Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 25 000 e-booków i audiobooków!

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do biblioteki.

Prosimy zapoznać się z regulaminem korzystania z serwisu internetowego LEGIMI w ramach pakietów zakupionych przez Bibliotekę Publiczną Miasta Marki.

Regulamin - POBIERZ

Źródło: Biblioteka Publiczna M. Marki

Redakcja .

Udostępnij:


bibliotekaMarkie-booki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA