AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Marcovia ma nowego trenera

Sport

Tomasz Janczarek, który w przeszłości pracował w West Bromwich Albion i Legii Warszawa został nowym trenerem pierwszej drużyny Marcovii Marki.

REKLAMA

Zatrudnienie nowego szkoleniowca, którego w swojej dotychczasowej karierze cechował wysoki profesjonalizm pomoże klubowi wprowadzić zespół Marcovii nie tylko na zupełnie inny poziom sportowy, ale i organizacyjny.

- Chcemy, aby ta zmiana pomogła nam osiągnąć bardzo potrzebną w obecnej chwili stabilizację i pomogła rozwinąć klub w długofalowej perspektywie. Liczymy, że dzięki nawiązaniu tej współpracy uda nam się zrealizować cele, które dotychczas sprawiały nam wiele trudności i wydawały się nieosiągalne. Nowy szkoleniowiec może liczyć na nasze całkowite wsparcie i takiej samej postawy oczekujemy od naszych kibiców  – informuje strona FB klubu Marcovia Marki.

Tomasz Janczarek ma 35 lat, przez pięć lat pracował w akademii West Bromwich Albion w Anglii, po powrocie do kraju szkolił młodzież w Legii Warszawa. Po odejściu ze stołecznego klubu współzałożył akademię Playmaker, gdzie obecnie trenuje ponad 60 dzieci. W wolnych chwilach wyjeżdża do Portugalii i Hiszpanii, gdzie uczestniczy w kursach organizowanych przez tamtejsze federacje.

Fot.: FB.com/Marcovia-Marki

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego

REKLAMA