AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Grzegorz Kasprowicz nowym wiceburmistrzem

Miasto

W mareckim samorządzie zatrudniono nowego wiceburmistrza. Grzegorz Kasprowicz będzie odpowiedzialny m.in. za sprawy gospodarki komunalnej oraz ochrony środowiska.

REKLAMA

Po wyborach samorządowych z mareckiego ratusza odszedł Zbigniew Zalas, wiceburmistrz Marek. Znamy jego następcę. Do grona zarządzających dołączył Grzegorz Kasprowicz, który wcześniej zdobywał doświadczenie w sektorze biznesowym i samorządowym.

- Cieszę się, że Grzegorz Kasprowicz będzie z nami pracował. W zakresie jego kompetencji znajdą się sprawy związanie z gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Nie są to proste tematy, ale jestem przekonany, że da sobie radę – mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

Grzegorz Kasprowicz (rocznik 1984) jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku. Ukończył studia magisterskie na wydziale ekonomii. Ma także licencjat na kierunku informatyka i ekonometria. W sektorze prywatnym pracował m.in. w branży komputerowej oraz bankowości. W ostatnich latach był wójtem Białowieży. Do swoich zalet zalicza m.in. umiejętność pracy zespołowej, odporność na stres oraz sumienność. Lubi wędkować, kocha informatykę i dobry film. Jest szczęśliwym mężem i ojcem.

- Przez ostatnią kadencję pełniłem funkcję wójta chyba najbardziej znanej i medialnej gminy, jaką jest Białowieża, gdzie sprawy m.in. ochrony środowiska wiązały się praktycznie z każdą podejmowaną decyzją. Wierzę, że zdobyte doświadczenie pozwoli mi z powodzeniem realizować zadania na rzecz mieszkańców Marek. Funkcja, która została mi powierzona, jest odpowiedzialna i wymaga pełnego zaangażowania. Dziękuję zatem Jackowi Orychowi za zaufanie i obiecuję, że moją wiedzę i doświadczenie wykorzystam najlepiej jak potrafię. Jestem przekonany, że wspólnie z burmistrzem miasta, radnymi i pracownikami urzędu miasta będziemy z sukcesami pracować na rzecz miasta – mówi Grzegorz Kasprowicz.

Źródło: UM Marki

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego

REKLAMA