REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Podsumowanie 2018 roku w Policji. Jak wypadł Komisariat Policji w Markach?

Na Sygnale

W budynku Starostwa Powiatowego odbyła się narada roczna kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. W naradzie brali udział komendanci komisariatów podległych, w tym Andrzej Oleksiak z KP Marki. Spotkanie stało się okazją do omówienia i podsumowania wyników Policji osiągniętych w roku 2018 oraz przedstawienia planów na rok 2019. Jak na tle powiatu prezentują się osiągnięcia mareckiego komisariatu?

Galeria zdjęć


REKLAMA

W sali konferencyjnej Starostwa w Wołominie odbyła się narada służbowa kadry kierowniczej i policjantów z udziałem zaproszonych gości: Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji młodszego inspektora Krzysztofa Smeli, Starosty – Adama Lubiak, burmistrzów i wójtów miast i gmin naszego powiatu. Nie zabrakło też Prezesa Sądu Rejonowego w Wołominie Pana Mariusza Matusik, Szefowej Prokuratury Rejonowej w Wołominie prokurator Elżbiety Gromek - Kukuryk, przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Perkowskiego, przedstawicieli Rady Powiatu – Sławomira Pisarczyk, komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie – ml. bryg. mgr inż. Andrzeja Wysockiego, oraz Komendantów Straży Miejskiej z Wołomina i Ząbek.

Wyniki jakie osiągnęli policjanci z powiatu wołomińskiego w 2018 r. w poszczególnych kategoriach omówił w pierwszej kolejności: Komendant Powiatowy Policji w Wołominie młodszy inspektor dr Marek Ujazda. Komendant przedstawił też założenia i cele do realizacji na rok 2019 w tym planowaną budowę Komisariatu Policji w Radzyminie oraz termomodernizację budynku Komisariatu Policji w Ząbkach.

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie mł. insp. dr Marek Ujazda w podsumowaniu wyników pracy za 2018 r. powiedział m. in., że główne cele działania Policji z powiatu wołomińskiego zostały zrealizowane, co w sposób wymierny przekłada się na wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu. Zaznaczył też, że w bieżącym roku będziemy obchodzić jubileusz 100 rocznicy powstania Policji.

Wyniki prewencyjne i ruchu drogowego przedstawił w swojej prezentacji p.o. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie nadkom. dr Mariusz Pawlak.

W trakcie odprawy głos zabrali też zaproszeni goście, w tym Prezes Sądu Rejonowego w Wołominie Pan Mariusz Matusik, który omówił podstawowe zagadnienia dotyczące współpracy na linii Policja – Sąd. Współpracę na linii Prokuratura – Policja przedstawiła w swoim wystąpieniu prokurator Elżbieta Gromek – Kukuryk. Ciepłe słowa skierował do wszystkich policjantów Starosta Wołomiński Adam Lubiak, który wyraził duże zadowolenie z pracy funkcjonariuszy oraz zapewnił, że nadal władze samorządowe będą wspierały Policję. Były podziękowania i gratulacje za osiągnięte dobre wyniki wołomińskich Policjantów również od przedstawicieli lokalnych władz samorządowych.

Zastępca Komendant Stołeczny Policji młodszy inspektor Krzysztof Smela w imieniu swoim i całego kierownictwa stołecznej Policji podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Wołominie za osiągnięte wyniki. Komendant zaznaczył też, że ścisłe współdziałanie Policji z lokalnym samorządem i mieszkańcami w znacznym stopniu prowadzi do zmniejszenia przestępczości, a co za tym idzie zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w danym rejonie.

Na zakończenie Komendant Powiatowy Policji w Wołominie młodszy inspektor dr Marek Ujazda podpisał z Prezesem Sądu Rejonowego w Wołominie Mariuszem Matusik „Porozumienie w sprawie zasad i form współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa kuratorów sądowych podczas wykonywania zadań służbowych”.

Komendant Ujazda podsumowując dzisiejszą naradę podziękował Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Smela, oraz wszystkim obecnym za udział w naradzie, a policjantom i pracownikom cywilnym naszej Komendy za wysiłek i dobrą pracę.

A jakie wyniki osiągnął Komisariat Policji w Markach? Więcej na ten temat w galerii zdjęć.

Źródło: KPP Wołomin

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA