REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Walentynki pełne miłości i pozytywnych emocji w CAF3 (wideo)

Kultura

W Centrum Aktywności Fabryczna 3 odbędzie się kolejny wieczorek poetycki Katarzyny Kowci. Poprzednie spotkania z jej poezją cieszyły się dużą popularnością. Tym razem, z okazji Walentynek, autorka zaprasza na wieczór poezji miłosnej z pozytywnymi emocjami.

REKLAMA

Katarzyna Kowcia i Daniel Pasternak we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Markach oraz CAF3 organizują wieczór poezji miłosnej z pozytywnymi emocjami. Poezja Katarzyny Kowci będzie przeplatana m.in. autorskimi piosenkami, do których muzykę tworzył Daniel Pasternak.

 - Całość będzie utrzymana w miłej miłosnej atmosferze. Na scenie będą też wokalne debiuty i wspaniali goście – informuje Katarzyna Kowcia. Wydarzenie będzie prowadzone przez Wojciecha Trzaskowskiego. Wieczór w atmosferze poezji miłosnej w Walentynki to pierwsze tego typu wydarzenie, a już sporo osób zapowiedziało swoją obecność. Na pamiątkę będzie można otrzymać wiersz napisany przez poetkę. W przerwie będzie słodki poczęstunek jak również możliwość zrobienia zdjęć czy uzyskania autografów oraz porozmawiania z autorami wieczorku.

- Warto przyjść na ten wieczorek, ponieważ wstęp jest wolny i zapewne umili czas parom, jak również osobom poszukującym miłości. Tak spędzony czas może być wstępem do spędzenia wspólnych Walentynek lub niespodzianką dla drugiej połowy, jak również można zostać niespodziewanie trafionym strzałą Amora – dodaje autorka wierszy.

Katarzyna Kowcia to mieszkanka Marek od 10 lat, a od 25 lat jest autorką poezji. Jest społecznikiem, ma wiele pasji, wśród których jest jej twórczość poetycka, rękodzieło, taniec, śpiew i spędzanie czasu z synem. Jak mówi o sobie, „radośnie uśmiecha sie do ludzi”.

Daniel Pasternak to instrumentalista - klawiszowiec w zespole JZB (Jęki z Białołęki), od około 4 lat oraz od około półtora roku w MD2, gdzie bywa gitarzystą i wokalistą. W Markach mieszka od urodzenia.

Zobacz poprzednie wieczory poetyckie Katarzyny Kowci:

ZałącznikiRedakcja .

Udostępnij:


walentynkiwieczórpoezjiKatarzynaKowcia

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Anity, Elizy, Mirona

REKLAMA