REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwsza "eSesja" Rady Miasta - zobacz transmisję wideo

Miasto

Pierwsza sesja Rady Miasta w nowej odsłonie transmisji telewizyjnej odbyła się w środę. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu można wnikliwiej obserwować prace radnych i władz miasta.

REKLAMA

Na początku tego roku sala obrad Urzędu Miasta Marki przeszła informatyczną rewolucję. Pojawiły się szybkoobrotowe kamery full HD, nowy sprzęt nagłaśniający, wymieniony został system do głosowania. Te zmiany są efektem wdrożeniem systemu eSesja, usprawniającego prace naszych radnych, a także ich relacjonowania. Dziś eSesja zadebiutowała. Przekazujemy za jej pośrednictwem posiedzenie komisji oraz Rady Miasta. Dawny, nieostry obraz został zastąpiony przekazem w wersji HD (wysokiej rozdzielczości).

Transmisja jest realizowana za pośrednictwem serwisu YouTube oraz strony www.marki.pl. eSesja automatycznie nanosi na obraz z komisji bądź rady takie informacje jak: nazwa i termin posiedzenia, aktualnie omawiany punkt, nazwisko i funkcja osoby wypowiadającej się.

Nasze miasto zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania, które już sprawdziło się w wielu polskich samorządach. Z eSesji korzystają zarówno wielkie miasta (Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Lublin, Wrocław, Warszawa) jak i gminy podobne do Marek (Bochnia, Gorlice, Jarocin).

Zobacz nagranie z sesji w nowym systemie:

 

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Anity, Elizy, Mirona

REKLAMA