AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szminka 2019 – to będzie wyjątkowy Dzień Kobiet

Rozrywka

W piątek Dzień Kobiet, a to oznacza, że jak co roku odbędzie się wielkie święto kobiet w Markach. Już 10 marca, Fundacja Marecki Klub Kobiet z Pasją zaprasza na IV Konwent Kobiet Szminka. Tegoroczna tematyka to „Sielskie życie” – będzie dużo o ziołach, powrocie do tego, co naturalne, domowe, swojskie.

REKLAMA

IV Konwent Kobiet Szminka zaprasza do krainy świętego spokoju i poszukania źródła kobiecej mocy. Organizatorki, jak co roku zachęcają do dostosowania swojego ubioru i stylizacji do tematyki konwentu. Tym razem proponowane jest założenie w tym dniu sukienki w kwiaty lub ze wzorem inspirowanym ziołami, wiosną lub po prostu naturą.

Podczas konwentu nie zabraknie wiedzy dla kobiet. Będzie okazja do wysłuchania prelekcji gości. Jak co roku, poznamy laureatki tytułu Kobieta z Marką 2019. W sielski nastrój wprowadzi uczestniczki  Sielska Kawiarenka, serwująca w tym dniu domowe wypieki. Jak zwykle odbędą się pokazy mody: „Magia Kamieni” oraz „Moc zaklęta w porach roku”, przygotowane przez stylistkę Roksanę Szlaską, a także występ zespołu „Stara Śpiewka”. Dzień zakończy się występem Szymona Kusarka, aktora i satyryka, związanego z Teatrem Kwadrat.

„Co wyróżnia Szminkę? Tu nie ma sztywnych konwenansów, ale jest styl i niesamowita atmosfera. Jest dowcipnie i inteligentnie. Jesteście kobietami otwartymi na rozwój osobisty i poszukującymi możliwości świadomego kreowania swojego życia? Musicie tu być! Szminka to energia do działania i mnóstwo pozytywnego myślenia!” – zachęca Beata Sawoń, prezes Fundacji Marecki Klub Kobiet z Pasją.

Wstęp wolny. Uwaga, wydarzenie dedykowane wyłącznie osobom dorosłym. Miasto Marki jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Zobacz relację z zeszłorocznej edycji:

ZałącznikiRedakcja .

Udostępnij:


kobietaz markąSzminka2019

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli

REKLAMA