REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kolejna kradzież na rogu Wilczej i Jasińskiego

Na Sygnale

Róg Wilczej i Jasińskiego to ostatnio często odwiedzane miejsce przez amatorów cudzej własności. Najpierw złodzieje przewrócili i okradli elektryczne części latarni, a później ogołocili z kół „auto na minuty”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

„Szanowni Państwo! Pomysłowość ludzi złej woli nie ma granic. W ten weekend okazało się, że pojawili się „chętni” na oświetlenie drogowe, które zainstalowało niedawno nasze miasto. Sprawa została zgłoszona policji.” – informowała strona FB miasta Marki tydzień temu.

Nie można wykluczyć, że sytuacja będzie się powtarzać – tym bardziej, że w ostatnich latach miasto zaczęło stosować nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Konserwator na bieżąco monitoruje oświetlenie drogowe.

„…jeśli zaobserwujecie niepokojące sygnały takie jak np. demontaż słupów, odkręcanie opraw LED, prosimy o przekazanie tych informacji do urzędu miasta w godzinach pracy (22) 781 10 03, wew. 630 lub do miejskiego monitoringu (tel. 501 437 802).” – apelują włodarze miasta.

Minął tydzień i w tym samym miejscu, dość krótki postój zaliczył samochód z systemu „car sharing”. Jeszcze w godzinach popołudniowych był w pełni wyposażony, a pod wieczór „zniknęły” mu koła. Czy to ulubione miejsce amatorów cudzej własności? Czy będą kolejne tego typu akty wandalizmu i złodziejstwa? Tego raczej nie dowiemy się z monitoringu miejskiego, ale patrole policyjne w tej okolicy byłyby jak najbardziej wskazane.

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Kinga
"car sharing", nie "car sparing" :)
Marek
Wilcza to teren zapomniany. Jak długo nie będzie drogi normalnej i oświetlenia to zawsze będą takie sytuacje.
Zenek
Jakie ukradli koła ??? Samochód zamienił się w amfibie tylko, po takim syfie tylko można przepłynąć tą ulicą. Po wyjeździe na asfalt koła się wysuwają z powrotem.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Anity, Elizy, Mirona

REKLAMA