REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowa inwestycja oświatowa gotowa do użytku (zdjęcia)

Nauka

Firma Climatic, wykonawca nowego budynku filii szkoły podstawowej przy ul. Okólnej w Markach informuje o zakończeniu prac i gotowości do przyjęcia uczniów. Budynek filii SP nr 2 wykonany w technologii modułowej, docelowo ma pełnić funkcję przedszkola.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pierwsze umowy na nowe budynki oświatowe zostały podpisane  w styczniu ubiegłego roku. Mareckie Inwestycje Miejskie podpisały kontrakty z wyłonioną w przetargu firmą Climatic, która w technologii modułowej rozbudowuje przedszkole przy ul. Dużej (z myślą o ponad 200 dzieciach) i ukończyła już filię szkoły podstawowej dla trzeszczącej w szwach placówki przy ul. Szkolnej. Nowe pomieszczenia są niezbędne na czas rozbudowy tej placówki. Po zakończeniu prac filia zostanie zamieniona w miejskie przedszkole.

Jak informuje firma Climatic, wykonawca nowej filii szkoły podstawowej przy ul. Okólnej w Markach, inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a tym samym jest gotowa do przyjęcia 150 najmłodszych. W ramach zadania, firma Climatic wykonała również plac zabaw oraz dostarczyła kompletne wyposażenie rekreacyjne oraz dydaktyczne.

W ramach realizacji został wybudowany w pełni wyposażony dwukondygnacyjny budynek w technologii modułowej wraz z kompletnym zagospodarowaniem terenu. Od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie, obiekt jest w pełni przygotowany do pełnienia swojej funkcji.

Sale obiektu są wyposażone w tablice multimedialne, a sam obiekt posiada nowoczesny system zarządzania budynkiem. Budynek spełnia rygorystyczne wymagania izolacyjności przegród na poziomie obowiązującym od 1 stycznia 2021 roku.

Źródło/fot: climatic.pl

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

6
Sobota
Czerwiec 2020
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Laury, Laurentego, Nory

REKLAMA