REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwsze urodziny CAF3 z koncertem i tortem (wideo i zdjęcia)

Rozrywka

Urodziny Centrum Aktywności Fabryczna 3 trwały trzy dni. W piątek zakończyły się koncertem Tomasza Dolskiego i tortem dla mieszkańców. Zobacz reportaż wideo z tego wydarzenia:
Galeria zdjęć


REKLAMA

Pierwszego dnia świętowano razem z zespołem muzycznym „Sokoły”, który zaprezentował swoje najlepsze utwory. Zespół zachwycił i podbił serca gości swoją muzyką.  Zadowolona i rozbawiona publiczność prosiła o bisy. Drugi dzień upłynął pod znakiem warsztatów dla dzieci „Militarnie jest fajnie”. Dzieci wraz z rodzicami zaangażowały się w ćwiczenia wojskowe. Panie prowadzące zadbały o odpowiednie zabawki i charakteryzację uczestników. Zabawie nie było końca.

Trzeciego dnia były laurki, koncert i wspaniały tort. Dzieci wykonały dla CAF3 przepiękne urodzinowe laurki, z napisami „Kocham to Miejsce”, „Najlepsze miejsce na świecie”, „Przyjazne Rodzinom”, "Najlepsze życzenia wysoce ... artystyczne".

Tomasz Dolski, skrzypek z charyzmą, który łączy poprzez swoją muzykę historię ze współczesnością, naładował gości pozytywną energią. Jego muzyka zrobiła na wszystkich duże wrażenie.

Siostra Urszula z Fundacji Otwarte Serce powiedziała w przemówieniu ważne słowa: -  To tu budujemy wizje, relacje, to tu powstaje dużo radości. I niech już tak na zawsze zostanie.

- Mottem CAF3 jest hasło wypisane na drzwiach: „To ludzie tworzą to miejsce”, a urodzinowym marzeniem Centrum Aktywności mieszkańca jest, abyście nadal chętnie je odwiedzali i czuli się tu jak w domu, bo to dzięki wam to miejsce jest tętni życiem - informują koordynatorzy CAF3.

Źródło (tekst): UM Marki

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Ä?ucji, Witolda, Wilhelma

REKLAMA