REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Podczas Dni Marek zorganizowano akcję charytatywną

Miasto

W trakcie tegorocznych Dni Marek odbyła się 6 edycja akcji „Podaruj Uśmiech Mareckim Dzieciom” organizowana przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją. W tej edycji aktywnie wspierana przez Klub Sportowy Markowych Biegaczy. Celem akcji jest pomoc mareckim dzieciom w pokonywaniu ich niepełnosprawności. Co roku wolontariusze prowadzą zbiórkę publiczną na rehabilitację małego mieszkańca Marek, który potrzebuje naszej pomocy, by mógł polepszyć swoje życie.

REKLAMA

W tym roku zbiórka odbyła się na rzecz Grzesia - chłopca cierpiącego na porażenie mózgowe oraz padaczkę. Marecki Klub Kobiet z Pasją oraz Markowi Biegacze przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji na swoich stoiskach. Bazarek, kawiarenka, profesjonalne sesje zdjęciowe oraz ciekawy tor przeszkód to przykłady atrakcji, jakie czekały na mieszkańców darujących swój uśmiech potrzebujących. Akcję wsparli mareccy przedsiębiorcy, oferując swoje usługi i zbierając aktywnie datki. Wszystko to dla Grzesia.

 

Jak co roku, mieszkańcy Marek pokazali swoje wielkie serce. Zaangażowanie mieszkańców i chęć niesienia pomocy przerosła oczekiwania organizatorów. W tych dniach dobro i hasło Marki Włącz się zostało zmaterializowane. Udało się zebrać kwotę blisko 6000 zł, która w całości została przekazana rodzicom Grzesia.

 

Źródło: UM Marki

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Ä?ucji, Witolda, Wilhelma

REKLAMA