REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Marki - włącz się na wakacje" - konkurs Urzędu Miasta Marki

Miasto

Urząd Miasta Marki zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Jeśli mieszkacie w Markach, lubicie swoje miasto i wakacje, to ten konkurs jest dla Was.

REKLAMA

Ratusz ogłasza konkurs – zabawę dla wszystkich markowian, którzy ukończyli 13 lat, na wykonanie wakacyjnej fotografii z ciekawych zakątków kraju i świata z elementem promującym nasze miasto. Jeśli spędzasz wakacje w Markach, nie przejmuj się. Tu też możesz znaleźć urokliwe miejsce i wykonać konkursowe zdjęcie.

- Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest sfotografowanie w aurze wakacyjnej elementu promującego Marki. Może to być dowolny gadżet miejski z logiem lub wizerunek Pana Cegiełki albo logo. Ważne żeby Wasze prace były kreatywne i miały pozytywny przekaz. Liczymy na Waszą wyobraźnię – podpowiada Weronika Kośniewska, naczelnik Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia.

Jeśli nie macie akurat gadżetu z logiem miasta, możecie pobrać wizerunek Pana Cegiełki lub logo z naszej strony i sfotografować tam, gdzie akurat odpoczywacie.

Zapraszamy do wakacyjnej zabawy z nami! Weźcie kawałek Marek ze sobą na wakacje i przyślijcie zdjęcie na adres UM Marki. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną fotografię. Prace należy przesyłać do 9 września br. na adres poczty elektronicznej: konkurs.wakacje@marki.pl.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie. Ważne, żeby do fotografii dołączyć podpisane zgłoszenie, które jest niezbędne do uczestnictwa w konkursie. Fotografia nie może przedstawiać wizerunku osoby. Na uczestników wakacyjnej zabawy czekają cenne nagrody rzeczowe.

Za pierwsze miejsce: 12 miesięczny karnet na basen i do strefy relaksu w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki. Za drugie miejsce: tablet oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki. Za trzecie miejsce: głośnik bluetooth oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki. Za czwarte miejsce: gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki.

O terminie i sposobie wręczenia nagród Organizator powiadomi Zwycięzców telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Prace będą również publikowane na  stronie www.marki.pl. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż 4 października br.

Regulamin z formularzem zgłoszeniowym możesz pobrać TUTAJ

Do pobrania także: Wizerunek Pana Cegiełki i logo

Źródło: UM Marki

ZałącznikiREKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Sobota
Grudzień 2019
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Alfreda, Izydora, Zoriny

REKLAMA