REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ale kosmos... czyli XV Spartakiada Rodzinna (wideo)

Rozrywka

Zawsze jest czadowo, aktywnie i twórczo, a w tym roku będzie także kosmicznie, gdyż motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie kosmos. Uczestników czeka pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych, jak również kulinarnych.

REKLAMA

XV Spartakiada Rodzinna CZAT 2019 to doskonała okazja na rodzinne spędzenie aktywnego popołudnia. Tym razem widzimy się 29 września od godz. 12:00 na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12. Jak zwykle na uczestników czeka pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych, jak również kulinarnych.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie kosmos. Na siedmiu stanowiskach, nawiązujących do planet Układu Słonecznego, mareckie organizacje społeczne przygotują konkurencje rodzinne, a ich uczestnicy rywalizować będą o tytuł Najlepszej Rodziny Roku.

 Dla wszystkich odwiedzających stadion miejski tego dnia organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie usłyszymy zespół Walimy w Kocioł, który przeprowadzi warsztaty perkusyjne. Wystąpi także dobrze znany mareckiej publiczności Kwazzy Mango Project. Odwiedzą nas: mobilne planetarium, iluzjonista oraz chemicy, którzy przygotują warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży.

Podczas Spartakiady duży nacisk będzie położony na promocję zdrowego żywienia. Jak co roku czeka na uczestników mnóstwo konkursów i kulinarnych warsztatów edukacyjnych, a wszystko pod okiem kilkunastu zawodowych szefów kuchni ze znanych warszawskich hoteli i restauracji. Tradycją stał się już konkurs Grill & BBQ organizowany na zasadach telewizyjnego show kulinarnego.

Te i wiele, wiele innych atrakcji już 29 września na imprezie organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze we współpracy z miastem Marki i wieloma partnerami. Zobacz jak było rok temu:

Źródło: UM Marki

ZałącznikiREKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana

REKLAMA