REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Włącz się z Nami w Święta”

Rozrywka

Wodociąg Marecki startuje z kolejnym konkursem, tym razem na magiczne kartki bożonarodzeniowe. Na zwycięzców nie tylko czekają atrakcyjne nagrody, ale z najlepszych prac powstaną świąteczne pocztówki.

REKLAMA

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu wodociąg ogłosił konkurs na kartkę wielkanocną? Organizatorzy  nie spodziewali się jak piękne i pomysłowe prace do nas wpłyną. Przypomnijmy sobie jak wyglądały kartki , które wygrały w konkursie Wyniki konkursu na kartkę Wielkanocną

 Idąc za ciosem już dziś ogłoszono konkurs "Włącz się z Nami w Święta". Tym razem na kartkę bożonarodzeniową. Zadaniem jest przygotowanie pocztówki nawiązującej do Świąt Bożego Narodzenia.

Praca musi być wykonana w formie 2D. Bardzo dużo wpływa do organizatorów propozycji w 3D. Są to ciekawe propozycje, ale niestety nie można ich wykorzystać. Ciężko je przenieść na wersję papierową do wysłania.

 Do udziału w konkursie Wodociąg Marecki zaprasza uczniów mareckich szkół podstawowych oraz uczestników zajęć Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Do 14 listopada organizatorzy czekają na Wasze prace. Powinny być wykonane indywidualnie, ręcznie, na papierze nie mniejszym niż format A4 i nie większym niż A3.

 Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej 29 listopada, najlepsi zostaną nagrodzeni m.in. słuchawkami bezprzewodowymi, głośnikiem dziecięcym z mikrofonem oraz atrakcyjnymi upominkami Wodociągu Mareckiego.

 Jak zwykle organizatorzy liczą na Waszą kreatywność i niesamowitą wyobraźnię. - Z niecierpliwością czekamy na propozycje kartek, które nie tylko trafią w Wasze ręce, ale również roześlemy je do różnych instytucji – informuje Anna Sołoninko z Wodociągu Mareckiego.

Regulamin konkursu  - link

Formularz zgłoszeniowy do konkursu - link

Deklaracja wyrażenia zgody przez opiekuna prawnego - link

Uchwała Zarządu Spółki - link

 

ZałącznikiREKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Dominiki, Mateusza, Wincentego

REKLAMA