REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwszy spektakl na scenie MCER: „Klimakterium…i już”

Kultura

Teatr Capitol gościnnie wystąpi na deskach nowej sali teatralno-widowiskowej w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. Pierwszy spektakl w nowym budynku wzbudził tak duże zainteresowanie, że bilety rozeszły się w ciągu kilku godzin.

REKLAMA

Wczoraj w godzinach popołudniowych zostało utworzone wydarzenie na facebooku o tytule „Spektakl  <Klimakterium i już>”. Organizatorem jest MCER, a więc wiadomo, że spektakl odbędzie się w nowej sali teatralnej, który liczy sobie niespełna 350 miejsc. Spektakl „Klimakterium…i już” jest hitem ostatnich sezonów, a zważywszy na promocyjną cenę wstępu z okazji otwarcia MCER – zainteresowanie spektaklem przerosło oczekiwania organizatorów. Bilety na godzinę 16:00 i 20:00 (1 grudnia) zostały bardzo szybko wyprzedane.

Spektakl „Klimakterium…i już” w reż.: Elżbiety Jodłowskiej to super hit ostatnich sezonów. Jego opis jest zachęcający: „W ten sposób o sprawach kobiet nikt jeszcze nie mówił. Tak dowcipnie, otwarcie, z takim dystansem do siebie i poczuciem humoru, jak robią to bohaterki. Cztery wspaniałe aktorki, cztery tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o tym, że żadnej z pań nie ominie, co nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne, choć jeszcze do niedawna samo to słowo nie chciało przejść nam przez usta. A tymczasem można, nawet trzeba o tym mówić, bo w tej chwili, teraz właśnie, 8 milionów kobiet w Polsce przeżywa ten trudny czas. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła na ten temat niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając- „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!”. J. postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach. Z polskimi problemami dnia codziennego, z naszymi ulubionymi szlagierami. W ten sposób, znaleźliśmy się na zapleczu lumpeksu „Butiks Malina”, gdzie spotykają się koleżanki z młodości…”

Fot.: teatrcapitol.pl

ZałącznikiREKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Czwartek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Kariny, Serafiny, Urbana

REKLAMA