REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mateusz Morawiecki o MCER

Miasto

"Krok ku przyszłości" i "dowód odpowiedzialności wobec obecnych i przyszłych pokoleń" - tak premier opisuje najnowszą inwestycję - MCER.

REKLAMA

Szanowni Państwo,

Dzisiejsze otwarcie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego, pierwszego w Polsce tak zaawansowanego ekologicznie budynku użyteczności publicznej, to wyjątkowe święto dla całej społeczności Marek. Dziękując za zaproszenie na to wydarzenie, wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiam.

Inaugurujemy dziś działalność obiektu, który jest krokiem ku przyszłości. Zaprojekowany jako kompleks „zeroenergetyczny”, w którym zastosowane zostały odnawialne źródła energii i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jest dowodem – godnym szczególnego uznania – odpowiedzialności za środowisko. Jest dowodem odpowiedzialności wobec obecnych i przyszłych pokoleń. Pragnę więc wyrazić moje uznanie i przekazać gratulacje wszystkim osobom, które przyczyniły się do zrealizowania tej największej w historii Marek inwestycji. Będzie ona niewątpliwie wyznaczać nowe standardy i kierunku rozwoju miasta. Jestem przekonany, że Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne już wkrótce stanie się nie tylko miejsce spotkań i aktywności mieszkańców Marek, ale także Warszawy i okolic. Stanie się inwestycją, która może inspirować kolejne miasta oraz gminy.

Szanowni Państwo, raz jeszcze gratuluję sukcesu. Życzę, aby kolejne lata przyniosły urzeczywistnienie równie ambitnych planów i zamierzeń.

Łączę serdeczne pozdrowienia

Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Wtorek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Estery, Kiry, Rudolfa

REKLAMA