REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

KołoMarek powraca do Marek

Miasto

Od 1 marca ponownie ruszy wypożyczalnia rowerów miejskich. Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne.

REKLAMA

Zimy w tym roku na Mazowszu nie zobaczyliśmy. To świetna wiadomość dla rowerzystów, którzy za kilka dni będą mogli korzystać także z systemu roweru miejskiego. Po północy z 29 lutego na 1 marca znów będzie można korzystać z KołoMarka. W naszym mieście znajduje się pięć stacji rowerowych. Cztery z nich są położone wzdłuż Alei Piłsudskiego (węzeł S8, Urząd Miasta, Wspólna, Legionowa), a jedna na Czarnej Strudze (przy pętli autobusowej linii 140). W systemie KołoMarek znajduje się 75 rowerów, ale tak naprawdę paleta możliwości jest o wiele szersza. Operatorem mareckiego systemu jest firma Nextbike – ta sama, która w Warszawie prowadzi Veturilo. Oba rozwiązania są kompatybilne – warszawiacy mogą korzystać z KołoMarka, a markowianie – z Veturilo. Dzięki temu mamy dostęp do prawie 5,8 tys. rowerów w stolicy.

- Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne. Nowi użytkownicy mogą zarejestrować się korzystając ze strony internetowej systemu lub aplikacji mobilnej. Należy pamiętać, że aby wypożyczyć rower na koncie w systemie trzeba mieć co najmniej 10 lub 20 złotych. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne – informują przedstawiciele Nextbike.

Sezon roweru miejskiego potrwa do końca listopada. Więcej informacji o KołoMarku TUTAJ.

Źródło: UM Marki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Benedykta, Izodory, Wacławy

REKLAMA