REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

KP Marki poszukuje zaginionej 15-letniej Zuzanny Zawierucha

Na Sygnale

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach poszukują zaginionej 15-letniej Zuzanny Zawierucha, która ostatni raz była widziana w dniu 10 marca 2020r w miejscu zamieszkania, z którego wyszła i do chwili obecnej nie powróciła, oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

REKLAMA

Zuzanna Zawierucha, córka Piotra, ur. 22 września 2004 r., zamieszkała w Markach, ul. 11 Listopada, ma  175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie, proste koloru ciemnego. W chwili wyjścia z domu ubrana była w zbyt dużą kurtkę zimową, męską koloru czarnego z kapturem, leginsy koloru czarnego, bluzę dresową z kapturem koloru szarego, buty sportowe koloru białego firmy nike. Posiadała przy sobie dwa plecaki, jeden koloru czarnego oraz drugi różnokolorowy.

Zaginiona wyszła z domu w dniu 10.03.2020 r. do swojego chłopaka zamieszkałego w Markach. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji w Markach tel. (22) 781 23 20 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem telefonu alarmowego 112 lub poczty elektronicznej: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl

Źródło: KPP Wołomin

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

gość
Tragedia. Współczuje rodzinie. Mam nadzieję , że Madzia się znajdzie. ( P.S Szanowna osobo pisząca !! Odmieniaj nazwiska. Wstyd. Szukamy 15-letniej Zuzanny Zawieruchy ! Zawierucha Zuzanna. Szukamy kogo? czego ? Zuzanny Zawieruchy. )
Gość
To ilu jest tych zaginionych? Nie wrócił, nie wróciła??? Pogubiłam się.
Ewa
Kochani czytajcie ze zrozumieniem albo ograniczcie alkohol w czasie masowej kwarantanny - odmiana nazwiska jest poprawna (nie musi to być polskie nazwisko a jeśli tak - odmiana go nie obowiązuje), tekst jest napisany tak przejżyście, że nawet sam Miodek nie napisałby tego lepiej.
gość
Pani Ewo. Po pierwsze nie obowiązuje mnie kwarantanna, cóż taki zawód. Po drugie proszę przeczytać artykuły Profesora Jana Miodka, między innymi napisane jest to '' Panie profesorze, dlaczego ludzie nie chcą odmieniać nazwisk? - Krąży jakaś fałszywa opinia, że w tekstach oficjalnych nazwisk się nie odmienia. Bo w życiu codziennym, w mowie żywej nie jest źle. Ludzie chodzą do Nowaka, przyglądają się Nowakowi, podchodzą do Widery, Pietraszki i Widerze albo Pietraszce coś dają. Ale jak teraz trzeba temu Nowakowi, Widerze albo Pietraszce dać dyplom, nagle następuje jakieś zdumiewające usztywnienie postaw gramatycznych i dyplom uznania jest "dla Jana Nowak". Ja to widzę na dyplomach, ja to widzę w dedykacjach uczniowskich, ja to widzę i słyszę w intencjach mszalnych! " Link do wywiadu jest tutaj https://plus.nto.pl/prof-jan-miodek-nazwiska-trzeba-odmieniac/ar/c1-4161843 .

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery

REKLAMA