REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Przedłużony termin dla „Odkrywców wody” (wideo)

Rozrywka

Jeśli są jeszcze tacy, co nie zdążyli dokończyć lub ci, co właśnie rozpoczęli pracę to jest świetna wiadomość dotycząca konkursu „Odkrywcy wody”. Został ogłoszony nowy termin dostarczenia propozycji gry wraz z jej akcesoriami.

REKLAMA

Ostanie dni to sporo pytań, wiadomości oraz zapytań w sprawie konkursu, który w lutym ogłosił Wodociąg Marecki. Konkurs dotyczy zaprojektowania gry planszowej pod nazwa „Odkrywcy Wody”.  Mieszkańcy Marek zastanawiali się, czy istnieje możliwość wydłużenia terminu składania prac. Wiele argumentów dotyczyło wprowadzenia zaostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Do połowy marca zmienił się nie tylko sposób pracy, ale i organizacji spędzania czasu dzieci oraz młodzieży. Trzeba było dostosować się do nowej panującej obecnie sytuacji. Dlatego organizator zareagował i wydłużył termin.

Na projekty gry organizator czeka do 10 czerwca br. Ale pamiętajcie! Jest to już ostateczna  data, do kiedy możecie dostarczyć projekt gry.  W planach jest rozwiązanie konkurs zgodnie przed wakacjami. Tym bardziej, że organizatorów czeka jeszcze sporo pracy nie tylko z wyłonieniem zwycięzców, ale i z produkcją gry.

Projekty gry należy składać  do specjalnych pojemników ustawionych przed wejściem do biura. Istnieje też możliwość umówienia się bezpośrednio z pracownikiem działu marketingu w tym celu należy kontaktować się pod numerem telefonu 668-465-266

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Marek, łączy pokolenia. Do udziału zapraszane są dwuosobowe zespoły w przedziale wiekowym pierwsza do 13 lat, druga powyżej. Więcej na ten temat znajdziecie w linku poniżej. Tu również znajdziecie regulamin. https://www.wodociagmarecki.pl/stworz-z-nami-gre-eko

Dodatkowo zachęcamy Was do obejrzenia filmu promującego konkurs

 

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Piątek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Aureli, Kamila, Kleofasa

REKLAMA