REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Włącz się do zabawy w komiks - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Rozrywka

Z okazji Dnia Dziecka Wodociąg Marecki zaprasza do udziału w nowej, kreatywnej zabawie z nagrodami. Zapoznaj się z zasadami i bądź częścią nowych przygód kropli.

REKLAMA

Z okazji Dnia Dziecka Wodociąg Marecki przygotował dla dzieci i młodzieży upominki. By je otrzymać, wystarczy włączyć się do zabawy i wspólnie z wodociągiem stworzyć kontynuację komiksu. Organizatorzy konkursu przygotowali zabawę na Facebooku. Warto więc odwiedzić profil https://www.facebook.com/wodociagmarecki/ oraz przyłączyć się do wydarzenia Nowe przygody kropli, gdzie nie tylko wyjaśniono zasady, ale i umieszczono post rozpoczynający zabawę.

Pamiętacie komiks Wielka przygoda małej kropelki?  Dla tych co, jeszcze nie czytali, wystarczy wejść na stronę  https://www.wodociagmarecki.pl/wielka-przygoda-malej-kropelki . Wielu z Was już zna te przygody, a niektórzy mają wersje papierową w domu, którą otrzymaliście biorąc udział w licznych akcjach promocyjnych wodociągu. Teraz organizatorzy konkursu chcą, żebyście pomogli im stworzyć kontynuację tej opowieści. Przypomnijcie więc sobie ostatnią stronę - planszę, bo od niej zaczynamy zabawę. Trzeba się dowiedzieć, o czym kropla przekonała się na własne oczy, a może czekały na nią całkiem nowe przygody. Jaki macie pomysł na kontynuację przygody?

Co należy zrobić, by się włączyć  do zabawy w komiks?

- wejść na Fan Page https://www.facebook.com/wodociagmarecki/

- znaleźć post dotyczący wydarzenia zabawy „Nowe przygody kropli wody”

- post zabawy zaczyna się od planszy, do której należy stworzyć kontynuacje w postaci komiksu i pod tym postem dodać  w komentarzu

A więc zabierajcie się do dzieła!

Co powinien zawierać komentarz?

- kontynuację komiksu, który musi posiadać minimum 2 obrazki wraz z dymkami zwierającymi wewnątrz tekst, a zamieścić możecie go np. w postaci zdjęcia.

Co jest potrzebne do stworzenia kontynuacji komiksu?

Wystarczy kartka papieru i pomysł, który przelejecie na papier. Następnie robicie zdjęcie i zamieszczacie w komentarzu. Ale nie wyrzucajcie pracy!

Każdy wygrywa, ponieważ uczestnicy, którzy zamieszczą komiks w komentarzu otrzymają grę Memory.

Ale dla najlepszej części czeka nagroda niespodzianka! Zabawa potrwa dwa tygodnie.  Już teraz możecie pod postem umieszczać dalszy ciąg historii kropli w komentarzu.

Kto może brać udział w zabawie?

Uczestnikami mogą być dzieci i młodzież zamieszkałe na terenie miasta Marki, będący użytkownikami i posiadającymi aktywne konto na serwisie Facebook.com, których rodzice/opiekunowie zaakceptowali regulamin.

Każdy, kto dołączy do zabawy, bazuje na ostatnim komentarzu, a pierwszy komentarz z komiksem to odpowiedź na planszę.

Uwaga!

Jeśli zostanie uznane, że historia kropli dobiegła końca przez okresem 2 tygodni, można zakończyć ją wcześniej. A zatem rysujcie komiksy na kartkach papieru, róbcie im zdjęcia i dodawajcie jako komentarz pod postem. Sami zobaczycie będzie się działo!

 Szczegółowe zasady w regulaminie.

Regulamin zabawy

Link do zabawy na FB

Uchwała do regulaminu

Dla ciekawych komiksowych historii, jest jeszcze jeden link do komiksu, który stworzono jako kolorowankę.

Źródło: Wodociąg Marecki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Niedziela
Listopad 2020
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123456
imieniny:
Konrada, Seweryny, Wiktoryny

REKLAMA