REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wodny detektyw na tropie - kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (wideo)

Rozrywka

Wodociąg Marecki zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym. Najlepsze prace trafią do kalendarza na 2021 r. Będą również dostępne w wersji elektronicznej jako tapeta. Zobacz wideo zapowiadające konkurs:
REKLAMA

Wodociąg Marecki zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym. Najlepsze prace trafią do kalendarza na 2021 r. Będą również dostępne w wersji elektronicznej jako tapeta.

Gdzie powstaje kanalizacja w Markach? Kto wspomógł Marki przy jej budowie? Dokąd płyną ścieki? Czego nie wrzucać do sieci? To zadanie dla prawdziwego detektywa, który wyrusza w drogę, by poszukać odpowiedzi na te pytania. Ale jego sprawozdanie nie będzie miało kształtu raportu, lecz… będzie pracą plastyczną.

Być jak Sherlock

Każdy z Was, uczniów mareckich szkół podstawowych, może stać się Sherlockiem Holmesem lub Herkulesem Poirotem, czyli najsłynniejszymi śledczymi świata, którzy rozwiązywali zagadki swoim talentem, a nie siłą. Tego talent  Wam również nie braknie, dlatego Wodociąg Marecki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Wodny detektyw na tropie”. Prześlijcie swoje prace, a te najlepsze ozdobią kalendarz na 2021 r. Powstanie on zarówno w tradycyjnej wersji papierowej jak i elektronicznej. Każdy miesiąc wraz z okładką będzie przygotowany jako osobny projekt graficzny – będzie można go ściągnąć jako tło/tapeta ekranu komputera.

 Worek nagród i upominków

Jak co roku czekają na Was atrakcyjne nagrody, na autorów najlepszych prac m.in. hulajnogi, plecaki czy akcesoria rowerowe.

Praca plastyczna płaska (format 2D) powinna zostać wykonana indywidualnie na papierze w formacie nie mniejszym niż 148x210 mm (A4) lub nie większym niż 297x420 mm (A3). Technika wykonania pracy jest dowolna. 

Na prace organizatorzy czekają do 15 września 2020 r. do godziny 14:59. Należy je złożyć w siedzibie spółki w Markach przy ulicy Żeromskiego 30. Istnieje też możliwość nadania przesyłką pocztową lub kurierem (tu decyduje data stempla).

Nie zapomnijmy też o wypełnieniu przez rodziców/opiekunów prawnych formularzy i deklaracji, które są niezbędne do udziału w konkursie. Znajdziecie je pod tekstem.

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się mailowo – a.soloninko@wodociagmarecki.pl   k.tyminska@wodociagmarecki.pl

Regulamin Konkursu - pobierz

Uchwała- pobierz

Formularz – pobierz

Deklaracja - pobierz

Źródło: Wodociąg Marecki

ZałącznikiREKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Poniedziałek
Maj 2021
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Brunony, Sławomira, Wery

REKLAMA