REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wodosfera Edukacji Ekologicznej

Miasto

Wodociąg Marecki zachęca wszystkich zainteresowanych do dołączenia do grupy edukacyjnej Wodosfera Edukacji Ekologicznej, którą założył na profilu FB.

REKLAMA

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Wodociąg Marecki nie może osobiście zaprosić uczniów szkół oraz mieszkańców naszego Miasta do działań edukacyjnych, którą jak dotąd prowadzil podczas imprez w naszym mieście. Zawsze na stoisku wodociągu oferowano różne warsztaty skierowane do dzieci i młodzieży.

Grupa powstała z myślą właśnie o nich i tych wszystkim, którym ekologia nie jest obojętna. Dzięki niej, że podtrzymany będzie kontakt z tymi, co odwiedzali Stację Uzdatniania Wody i stoiska promocyjne wodociągu. Już rozpoczęto pierwsze działania edukacyjne w formie Poniedziałków z  Wodociągiem. Cykle zabaw, które cieszyły się popularnością na Facebookowym Profilu, dlatego wodociąg postanowił kontynuować, ale w innej formie. Obecnie wszelkie działania ze strony głównej Wodociągu Mareckiego, przeniesiono właśnie na grupę.

Od 12 października, ruszył nowy cykl @Nadobrystart czyli Poniedziałki z Wodociągiem Mareckim. Co tygodniowe zadanie skierowane jest do dzieci, młodzieży i ich rodziców. Wszystko o tematyce ekologicznej, w tym w wyszczególnieniem recyklingowej.

Poniżej dołączony jest link do grupy, gdzie można zapoznać się z dotychczasowymi działaniami, które prowadzone są od 10 września.

Organizatorzy akcji zachęcają do dołączenia się do grupy - https://www.facebook.com/groups/2210115872467390

- Na grupie Wodosfera Edukacji Ekologicznej, będziemy wymieniać się własnymi doświadczeniami i pomysłami na pozytywny wpływ na naszą planetę, aby nie tylko ograniczyć plastik, ale i żyć w zgodzie ze środowiskiem - informują przedstawiciele Wodociągu Mareckiego.

O szczegółowych informacjach na temat cyklu zabaw Na dobry start czyli Poniedziałki z Wodociągiem można też przeczytać na stronie: https://www.wodociagmarecki.pl/nadobrystart

Źródło: Wodociąg Marecki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Piątek
Listopad 2020
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123456
imieniny:
Franciszka, Kseni, Maksymiliana

REKLAMA