REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Święty Mikołaj online

Rozrywka

Mamy potwierdzenie z Laponii, że w piątek, 4 grudnia, odwiedzi Was niezwykły gość. By przygotować się na jego przyjęcie, od godziny 8.00 rano Wodociąg Marecki startuje z mikołajkowym programem dla Was. Dla tych, którzy czekają na niespodzianki, będzie sporo ciekawych zadań.

REKLAMA

Od kilku lat ze Świętym Mikołajem spotykamy się podczas jarmarku bożonarodzeniowego organizowanego przez miasto. Pandemia pokrzyżowała wiele planów, ale wodociąg zabiera Was na wirtualne Mikołajki, podczas których będziecie mogli otrzymać prezenty. Planowana jest też niespodziankę dla niezwykłego gościa.

Oto szczegóły dnia zorganizowanego z okazji imienin solenizanta, który osobiście pojawi się w  siedzibie wodociągu około godz. 14.00. Podsumuje całodniową zabawę, wskaże zwycięzców, pogratuluje im i oczywiście przywiezie worek z prezentami. Jakimi? Przekonacie się sami, dlatego koniecznie bądźcie na FB jutro.

Rano zacznie się całodniowa zabawa. Co to oznacza? Punktualnie o godzinie 8:00, a zabawa będzie prowadzona na trzech kanałach:

- na profilu FB Wodociągu Mareckiego https://www.facebook.com/wodociagmarecki

- Grupie Wodosfera Edukacji Ekologicznej na FB Wodociągu Mareckiego

- stronie internetowej Wodociągu Mareckiego (tu opcja dla tych, co nie mają FB)  www.wodociagmarecki.pl

Zarówno na FB jak i w grupie co godzinę, czyli o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 będą zadawane Wam pytania – wygrywa ten, kto jako pierwszy poprawnie udzieli odpowiedzi.

Uwaga! Jedna i ta sama osoba nie może udzielić więcej niż dwóch poprawnych odpowiedzi. Co to oznacza? Zarówno na FB Wodociągu jak i w grupie możesz udzielić po jednej poprawnej odpowiedzi i jako pierwszy otrzymać nagrodę. Jeśli już wygrałeś np. o godzinie 8:00 na naszym profilu FB, to jeszcze masz jedną szansę, by wygrać w naszej grupie FB. Dajmy możliwość każdemu, kto zdecyduje się na zabawę z nami. Udzieliłeś/aś poprawnej odpowiedzi na FB oraz w grupie, otrzymałeś/aś nagrodę - nie bierz już więcej udziału – niech inni też wygrają.

Osoby, które nie mają FB, znajdą zadanie na stronie internetowej. O godzinie 8:00 w aktualnościach pojawi się krzyżówka. Jej poprawne rozwiązanie należy wysłać na adres e-mail a.soloninko@wodociagmarecki.pl . Tu zabawa trwa do godziny 12:00. Zasada taka sama jak przy FB: wygrywa ten, kto jako pierwszy prześle nam poprawne rozwiązanie.

O godzinie 14:00 organizatorzy zabawy połączą się z Wami live na FB, podsumują cały dzień oraz ogłoszą zwycięzców. Uwaga! Warto być wtedy na FB, ponieważ podczas spotkania live osoby, którym nie udało się wygrać w ciągu dnia, będą miały kolejną szansę.

Jakie prezenty będzie miał dla Was Mikołaj w Wodociągu Mareckim? Hmmmm, to już tylko on sam o tym doskonale wie. Na pewno nie zostawi nikogo z pustymi rękami..

Do zobaczenia jutro punktualnie od godziny 8:00.

Źródło: Wodociąg Marecki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Poniedziałek
Sierpień 2022
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Izy, Rajmunda, Seweryna

REKLAMA