REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W tym lokalu były nie tylko nielegalne automaty do gier, była również marihuana

Na Sygnale

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wołomińskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiej Służby Celno-Skarbowej przeprowadzili w ostatnim czasie działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu. Efektem akcji było skontrolowanie punktu, gdzie miały być organizowane gry hazardowe na automatach bez koncesji i wymaganego zezwolenia. Funkcjonariusze nie tylko zabezpieczyli automaty do gier hazardowych. W lokalu ujawnili również środki odurzające. Do sprawy zatrzymany został 25-latek, który już usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

REKLAMA

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wołomińskiej Policji oraz funkcjonariusze z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili w ostatnim czasie wspólne działania związane z prowadzeniem nielegalnego salonu gier w Markach. W jednym z lokali niezarejestrowane maszyny miały służyć do urządzania nielegalnych gier hazardowych. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.

Na miejscu zastali dwie osoby. Ustalenia, jakie przeprowadzili policjanci wskazywały, że jedna z nich 25-latek był właścicielem punktu, w którym znajdowały się cztery automaty do gier hazardowych, druga 23-letnia kobieta była jego partnerką. Tę funkcjonariusze przesłuchali. W obecności 25-latka policjanci dokonali przeszukania pomieszczeń, w wyniku, którego w pomieszczeniu socjalnym w szufladzie biurka ujawnili 4 gramy marihuany. Mężczyzna oświadczył, że narkotyki należą do niego i posiadał je na własny użytek.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi zarzutów posiadania wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomani środków odurzających, za co może mu grozić kara od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

Ujawnione automaty zostały zabezpieczone i przekazane do Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, której pracownicy będą teraz prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

Źródło: KPP Wołomin

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

6
Poniedziałek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Dionizji, Leontyny, Mikołaja

REKLAMA