REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowe wytyczne rządu - wraca kultura i sport. Pływalnia MCER jednak nieczynna

Sport

W związku z zapowiedzią otwarcia pływalni, teatrów i kin, zmienia się funkcjonowanie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego.

REKLAMA

Od 12 lutego możliwe będzie funkcjonowanie Sceny MCER w reżimie sanitarnym – dla 50 proc. widowni. W związku z tym prowadzone są rozmowy z impresariatami, by jak najszybciej zorganizować wydarzenia kulturalne przy ul. Wspólnej. W walentynkowy weekend planowana jest niespodzianka dla mieszkańców, szczegóły już wkrótce.

Na ponowne otwarcie pływalni MCER trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. W styczniu rozpoczęła się przerwa technologiczna po to, by udoskonalić funkcjonowanie pływalni. Prace serwisowe, które wynikają z zobowiązań gwarancyjnych, poprawią komfort użytkowania i zapewnią klientom lepsze warunki bezpieczeństwa na basenie.

„Wzięliśmy pod uwagę również Państwa uwagi dotyczące funkcjonowania pływalni. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany usprawnią działanie naszego obiektu. Liczymy na to, że będziemy mogli otworzyć pływalnię w drugiej połowie marca. I tu niespodzianka. Dzięki zmianom na naszej pływalni nie trzeba będzie nosić czepków.” – można przeczytać informację na stronie MCER.

Nowe wytyczne zezwalają również na korzystanie z zewnętrznej infrastruktury sportowej (boiska oraz bieżnia) w celach rekreacyjnych. Do tej pory taką możliwość miały jedynie kluby posiadające odpowiednie licencje sportowe.

Nadal istnieje konieczność zakrywania ust i nosa na terenie obiektu oraz zachowania bezpiecznego dystansu.

Źródło: MCER

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

31
Sobota
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ignacego, Lodomiry, Romana

REKLAMA