REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

MCER otwiera pływalnię

Sport

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne informuje, że po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych prac konserwacyjnych oraz badań wody po ponownym napełnieniu niecek basenowych, wznawia funkcjonowanie pływalni.

REKLAMA

W związku z tym, MCER przedstawia zasady korzystania z pływalni w aktualnych warunkach epidemicznych oraz ograniczeniami z nimi związanych:

- Godziny funkcjonowania obiektu pozostają niezmienione: 6:00-22:00.

- Pływalnia będzie otwarta dla klientów indywidualnych. Wznawia sprzedaż i wejścia na podstawie biletów, karnetów i kart partnerskich. Bilety dwugodzinne zostają czasowo wstrzymane.

- Do strefy SPA MCER zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22:00 oraz w weekendy od 6:00 do 22:00.

- Uwaga: Zgodnie z wytycznymi Strefa SPA będzie funkcjonować z wyłączeniem 2 saun oraz groty solnej. W tej sytuacji nie będą pobierane dopłaty za wstęp do strefy SPA.

- W reżimie sanitarnym pływalnia pracuje z ograniczoną przepustowością. Na płycie mogą przebywać max. 72 osoby jednocześnie. Trzeba pamiętać o konieczności zachowania dystansu społecznego przed linią kas, w przebieralniach i na płycie basenu.

- W godzinach popołudniowych wstęp na basen mają pierwszeństwo osoby posiadające wykupiony karnet na zajęcia zorganizowane.

- Trybuny na pływalni pozostaną zamknięte.

- Czepki kąpielowe są zalecane, lecz nieobowiązkowe

MCER wraca do zajęć zorganizowanych. Szczegóły zapisów i godziny zajęć:

- Aqua Aerobik (45min + 15min regeneracja) – wtorki,  i czwartki w godzinach: 18:00, 19:15, 20:15, obowiązują zapisy, pierwszeństwo mają osoby z ważnymi karnetami.

- Nauka pływania (30min + 30min rekreacji) – poniedziałek -piątek  6:00-8:00, 16:30- 20:00; sobota 9:00-14:30, obowiązują zapisy, pierwszeństwo mają osoby z ważnymi karnetami.

UWAGA! Każda osoba uczestnicząca w zajęciach ma prawo przebywać na płycie basenowej maksymalnie 60 min. od godziny rozpoczęcia zajęć.

W przypadku szkółki pływackiej po skończonych zajęciach instruktorzy odprowadzają uczestników do szatni, natomiast w przypadku aqua aerobiku na gwizdek ratownika należy opuścić nieckę basenową i udać się do szatni, następnie do wyjścia z pływalni.

Karnety zostaną przedłużone o czas, w którym pływalnia była nieczynna.

Pływalnia wznawia działalność w ścisłym reżimie sanitarnym, co oznacza, że:

- Obowiązuje zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.

- W całym obiekcie oraz na terenie pływalni należy jak najczęściej dezynfekować ręce: dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu, w przebieralni oraz w pomieszczeniach z natryskami.

- W całym obiekcie MCER wszyscy klienci mają obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta oraz nos, z wyjątkiem płyty basenu.

- Należy zachować niezbędny dystans społeczny – 1,5-metrową odległość pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, brodziku.

- Bezpośrednio przed kasą / szatnią może znajdować się jedna osoba.

Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną powyższe harmonogramy i obostrzenia mogą ulec zmianie.

Źródło: MCER

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA