REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Miasto szuka wykonawcy projektu ul. Żeromskiego

Miasto

Miasto szuka firmy, która wykona projekt budowlany dla ulicy Żeromskiego. Na przetargowe oferty oczekuje do 13 kwietnia tego roku.

REKLAMA

Niedawno informowaliśmy o ogłoszeniu przetargu na wykonanie projektu przebudowy ulicy Wilczej. W ubiegłym tygodniu do ratusza wpłynęła jedna oferta mieszcząca się w kosztorysie (obecnie jest sprawdzana).

Tuż przed świętami ogłoszony został kolejny przetarg projektowy. Tym razem poszukiwana jest firma, która wykona wielobranżowy projekt budowlany dla ulicy Żeromskiego, a także uzyska niezbędne pozwolenia/decyzje. Na oferty w przetargu miasto czeka do 13 kwietnia tego roku. Prace projektowe mają się zakończyć w czerwcu przyszłego roku.

Jeśli w kolejnych latach miasto będzie dysponować potrzebnymi środkami finansowymi, wzdłuż Żeromskiego powstaną: nowa jezdnia, chodnik, droga rowerowa i oświetlenia. Zostanie także wybudowana kanalizacja deszczowa.

W tym rejonie miasta w ostatnich latach zrealizowano dwie duże inwestycje drogowe – budowę ciągu Zygmuntowska-Zagłoby oraz kompleksową modernizacją ulic Sosnowa-Kościuszki. W obu przypadkach zakres prac był podobny: ułożenie nawierzchni asfaltowej, chodników i dróg rowerowych, a także odwodnienia.

Źródło: UM Marki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA