REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Basen i strefa SPA dostępne dla wszystkich użytkowników – w ścisłym reżimie sanitarnym

Rozrywka

Od 28 maja otwarte dla wszystkich użytkowników będą pływalnia oraz strefa SPA. Nadal są jednak ograniczenia w korzystaniu.

REKLAMA

Wielu mieszkańców czekało na ten dzień. Od 28 maja pływalnia Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER) znów będzie otwarta dla wszystkich użytkowników. Będzie można korzystać zarówno z wodnych atrakcji jak i strefy SPA.

Oto garść najpotrzebniejszych informacji:

Pływalnia działać będzie w stałych godzinach przez siedem dni w tygodniu od 6:00-22:00. MCER wznawia sprzedaż i wejścia na podstawie biletów, karnetów i kart partnerskich. Bilety dwugodzinne są czasowo wstrzymane.

Ze strefy SPA będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22:00 oraz w weekendy od 6:00 do 22:00. Jednak zgodnie z wytycznymi, strefa SPA będzie mogło przyjąć maksymalnie 1 osobę na 15 mkw, w związku z tym w każdej saunie, grocie solnej oraz grocie śnieżnej będzie mogła przebywać 1 osoba lub osoby z jednego gospodarstwa domowego. W tej sytuacji nie będą pobierane dopłaty za wstęp do strefy SPA.

Nadal pływalnia działa z ograniczoną przepustowością, przy zachowaniu max. 50 proc. obłożenia obiektu. Trzeba pamiętać o konieczności zachowania dystansu społecznego przed linią kas, w przebieralniach i na płycie basenu.

W godzinach popołudniowych wstęp na basen mają pierwszeństwo osoby posiadające wykupiony karnet na zajęcia zorganizowane.

Na trybunach pływalni będzie mogło przebywać max. 50 proc. widzów. Czepki kąpielowe są zalecane, lecz nieobowiązkowe

Pływalnia wznawia działalność w ścisłym reżimie sanitarnym, co oznacza, że:

- Obowiązuje zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.

- W całym obiekcie oraz na terenie pływalni należy jak najczęściej dezynfekować ręce: dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu, w przebieralni oraz w pomieszczeniach z natryskami.

- W całym obiekcie MCER wszyscy klienci mają obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta oraz nos, z wyjątkiem płyty basenu.

- Należy zachować niezbędny dystans społeczny - 1,5-metrową odległość pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, brodziku.

- Bezpośrednio przed kasą / szatnią może znajdować się jedna osoba.

Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną powyższe harmonogramy i obostrzenia mogą ulec zmianie.

Źródło: UM Marki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

31
Sobota
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ignacego, Lodomiry, Romana

REKLAMA