REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

XV Memoriał Bercika - ruszyły zapisy (wideo)

Sport

31 lipca odbędzie się „XV Memoriał Bercika – wyścig MTB o Puchar Burmistrza Miasta Marki”. To szczególny dzień rywalizacji miłośników rowerów, którzy chcą uczcić pamięć Huberta „Bercika” Manteuffla.

REKLAMA

To już 15 edycja sportowej imprezy. Organizatorzy zaplanowali rywalizację na dwóch dystansach: standard (17 km) i sport (51 km).

Wzorem lat 2019 i wcześniejszych, najpierw startuje dystans SPORT (3 okrążenia), a po około 20 min wystartuje dystans STANDARD (1 okrążenie). Będzie miał miejsce start sektorowy, wzorem poprzedniego roku. O szczegółach startu dowiecie się kilka dni przed wyścigiem, po zakończeniu zapisów. Klasyfikacja generalna Open nie dubluje się z klasyfikacjami wiekowymi - to nowość na Berciku, co uczyni wyścig i rywalizację jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

„Mamy do pokazania bardzo piękne mareckie lasy, które zaskakują swoją różnorodnością: wydmowymi pagórkami, zbiornikami wodnymi oraz pięknymi krętymi i urokliwymi ścieżkami, którymi wytyczona jest coroczna trasa wyścigu. Memoriał Bercika, to wspaniałe wydarzenie i robimy wszystko, żeby utrzymać bardzo wysoki poziom organizacji znany z poprzednich edycji. Gwarantuje to poprzedni zespół organizatorów i wspaniali wolontariusze zabezpieczający trasę i pracujący w miasteczku. Druhny i druhowie z OSP Marki, policjanci, ratownicy medyczni i wiele innych wspaniałych osób, nie zapominając o darczyńcach. Musicie wiedzieć, że niektórzy z nich byli z Panią Grażyną (mamą Huberta Manteuffla) od początku i będą też z nami i Wami przez kolejne edycje”  – opisują organizatorzy.

W tym tygodniu ruszyły zapisy. Szczegóły na stronie memoriału - LINK

Memoriał Bercika 2020:

Memoriał Bercika 2019:

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Sierpień 2022
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Donaty, Olechny, Kajetana

REKLAMA