REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Cztery oferty na nakładki asfaltowe

Miasto

26 lipca w urzędzie miasta otwarte zostały oferty w pierwszym tegorocznym przetargu na przebudowę ulic gruntowych. Wszystkie propozycje potencjalnych wykonawców mieszczą się w kosztorysie miasta.

REKLAMA

Miasto zamierza ułożyć na drogach gruntowych tzw. nakładki asfaltowe. W ubiegłym roku takie inwestycje wykonano na Pomorskiej, Skowroniej, Kurpińskiego i Nałkowskiej.

O zamówienie na przebudowę ulic: Batalionów Chłopskich, Długiej (do końca obecnego asfaltu do ulicy Fiołkowej), Maratońskiej i fragmentu Olimpijskiej, Skorupki (od Granicznej do Kusocińskiego) starają się cztery firmy: Colas, Strabag, Czystość oraz Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego. Wszystkie zaoferowały 24-miesięczny okres gwarancji, ich propozycje cenowe mieszczą się w kosztorysie miasta. Rozpoczęła się procedura sprawdzania ofert. O ostatecznych rozstrzygnięciach poinformujemy Państwa w oddzielnym wpisie.

- Przygotowujemy kolejne przetargi na kolejne gruntówki. Jeden z nich na pewno ogłosimy jeszcze w te wakacje – mówi Dariusz Pietrucha, zastępca burmistrza Marek.

Obecnie w realizacji znajduje się budowa ulic Jowisza-Marsa-Saturna. To największa tegoroczna inwestycja drogowa, obejmująca m.in. ułożenie kanalizacji deszczowej, nawierzchni asfaltowej, chodnika i drogi rowerowej.

Źródło: UM Marki

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Niedziela
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA