REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

PGE podjęło działania po wichurach. Obsługa klienta wróci do Wołomina

Powiat

Starostwo powiatowe w Wołominie informuje, że grupa PGE, dystrybutor energii elektrycznej, uruchomi w I połowie 2022 r. Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego w Wołominie. Zaplanowane inwestycje przyczynią się natomiast do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

REKLAMA

Do 2012 r.  w tym mieście funkcjonował Rejon Energetyczny, gdzie realizowana była bezpośrednia obsługa mieszkańców powiatu. W 2012 r. rejon został przekształcony w posterunek energetyczny, a odbiorcy obsługiwani byli w Punkcie Obsługi Klienta Dystrybucyjnego w Legionowie.

- W trosce o jak najwyższą jakość obsługi mieszkańców powiatu wołomińskiego, ale również po doświadczeniach z anomaliami pogodowymi, których niedawno doświadczaliśmy, jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku PGE uruchomi nowy Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE.

- Już w najbliższych tygodniach nasi mieszkańcy zyskają bezpośredni Punkt Obsługi Klientów w Wołominie. Zaplanowane inwestycje przyczynią się natomiast do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i zwiększą atrakcyjność inwestycyjną naszych gmin - dodaje Adam Lubiak, starosta wołomiński.

Plany PGE – informacja z prezentacji zamieszczonej na stronie starostwa

-  obecnie w PE Wołomin zatrudnionych jest 5 pracowników biurowych oraz 18 elektromonterów, trwa proces rekrutacyjny na 2 pracowników biurowych oraz kolejnych 5 elektromonterów.

-  doposażenie posterunku o kolejne 2 wozy techniczne Pogotowia Energetycznego i 1 specjalistyczny podnośnik do prac na wysokościach. Aktualnie PE dysponuje 8 wozami technicznymi pogotowia energetycznego oraz 4 podnośnikami i 1 wozem HDS.

-  zwiększenie liczby szkoleń dla elektromonterów z zakresu PPN (prac pod napięciem) – nakierowane na skuteczne przyspieszenie procesu usuwania awarii sieciowych.

Źródło: UM Marki

Fot.: PGE

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Wtorek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA