REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dzielnicowi i seniorzy podczas debaty społecznej w Markach

Na Sygnale

Komendant Komisariatu Policji w Markach oraz dzielnicowi spotkali się z seniorami w Centrum Aktywności w Markach. Seniorzy zostali zaproszeni przez funkcjonariuszy na debatę dotyczącą ich bezpieczeństwa. Podczas spotkania omówione były: oszustwa metodą „ na wnuczka, policjanta, akwizytora” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Na zakończenie wszyscy uczestnicy dostali opaski odblaskowe, by być świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

REKLAMA

29 marca 2022 w Centrum Aktywności  w Markach odbyła się debata społeczna, w której uczestniczyli seniorzy oraz funkcjonariusze Komisariatu Policji w Markach. Policjanci zaprezentowali najnowsze metody oszustw, z jakimi spotkali się seniorzy na terenie garnizonu stołecznego. Funkcjonariusze ostrzegli przed domokrążcami podającymi się za pracowników administracji, którzy okradają osoby starsze. Mundurowi przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drodze: pieszego, rowerzysty, kierowcy pojazdu. W trosce o bezpieczeństwo seniorów, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Markach: asp. sztab. Aneta Nasiłowska, asp. Grzegorz Donoch oraz asp. Radosław Roguszewki rozdawali opaski odblaskowe.

Komendant KP w Markach,kom. Marek Kosela obiecał, że wzmocni nadzór policyjny nad przejściami dla pieszych, przy których nie ma sygnalizacji świetlnej.  Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Seniorzy zostali zapewnieni, że ich bezpieczeństwo jest priorytetem w codziennej służbie funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Markach.

 

Źródło: KPP Wołomin

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Wtorek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA