REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Wybory
Poznaliśmy pierwszych kandydatów do Rady Miasta Marki

Wybory samorządowe odbędą się już za miesiąc, a wciąż jeszcze nie znamy wszystkich kandydatów na burmistrzów i radnych. Jako pierwszy, swoją listę kandydatów do rady miasta przedstawił Komitet Wyborczy Wyborców Burmistrza Jacka Orycha.

| Wybory
Kultura
Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl: „Chodźmy, chodźmy już na plażę” (wideo)

Jak co roku po wakacjach Marecki Ośrodek Kultury wznawia weekendy teatralne i tym razem zaprasza na spektakl „Chodźmy, chodźmy już na plażę”.

| Kultura
Na Sygnale
Kronika kryminalna z dni od 10.09.2018 do 16.09.2018

Komenda Powiatowa Policji w Wołominie przedstawiła kronikę kryminalną z dni od 10.09.2018 do 16.09.2018. W Markach zanotowano 3 kradzieże z włamaniem i jedną kradzież.

| Na Sygnale
Kultura
"Album Snów" - na premierę spektaklu zapraszają aktorzy i reżyser (wideo)

Marecki Ośrodek Kultury, Mazowiecki Instytut Kultury oraz Powiat Wołomiński organizują I Wołomińską Giełdę Projektów Edukacji Kulturalnej KULTURALNE INSPIRACJE w Pałacu w Chrzęsnem. Spotkaniu towarzyszyć będzie wydarzenie artystyczne – premiera spektaklu „Album Snów” z gościnnym udziałem mareckich aktorek.

| Kultura
Miasto
Nowy etap remontu Al. Piłsudskiego - nowe utrudnienia w ruchu

Remont Al. Piłsudskiego w Markach wchodzi w kolejny etap. Niestety, czekają nas kolejne, poważne utrudnienia na głównej arterii komunikacyjnej Marek.

| Miasto
Rozrywka
Marki Bike Show (wideo i zdjęcia)

Akrobacje w powietrzu w wykonaniu mistrzów dirt jumpingu, prezentacje szybkiej jazdy z pompowaniem na pumptracku i przejażdżki na bicyklu - to główne atrakcje Marki Bike Show - wydarzenia, które oficjalnie otworzyło marecki pumptrack. Zobacz relację wideo i zdjęcia z tego wydarzenia:

| Rozrywka
Na Sygnale
Wpadli na włamaniu do budynku nieczynnego sklepu, usłyszeli jeszcze 6 innych zarzutów

Włamali się do budynku nieczynnego sklepu w Markach, skąd zamierzali dokonać kradzieży wyposażenia m. in. kable elektryczne, oraz metalowe elementy konstrukcji budynku. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy miejscowego komisariatu w chwili dokonywania przestępstwa. 30, 32 i 37-latek trafili do policyjnej celi. Policjanci z Marek, analizując podobne zdarzenia jakie miały miejsce w ostatnim okres...

| Na Sygnale
Miasto
Duże zainteresowanie programem dopłat do wymiany kotłów i termomodernizacji

W Szkole Podstawowej Nr 1 przy ulicy Okólnej miało miejsce spotkanie w sprawie rządowego programu dopłat do wymiany kotłów i termomodernizacji "Czyste Powietrze". Na spotkanie przybyło ponad 120 mieszkańców.

| Miasto
Miasto
600 tys. zł do wydania. Do końca września można głosować na propozycje do budżetu obywatelskiego

Do końca września mieszkańcy Marek w konsultacjach społecznych zdecydują o podziale 600.000 złotych. Można bezpośrednio zdecydować, czy w Waszym rejonie zostanie zrealizowany projekt, który wymyślili i zaproponowali mieszkańcy Marek.

| Miasto
Rozrywka
Rockowy koncert na 10-lecie Młodzieżowego Kubu Socjoterapteutycznego

Wczoraj o godz. 17.30 odbył się koncert zorganizowany przez Fundację Otwarte Serce z okazji 10-lecia Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego. Rocznica była okazją do wspólnego świętowania z tortem i głównym punktem programu, jakim był koncert w wykonaniu wychowanków klubu. Podczas koncertu można było usłyszeć zróżnicowane brzmienia i odmiany rocka. Zobacz wideo i zdjęcia:

| Rozrywka

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA