REKLAMA

AKTUALNOŚCI
MiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

AKTUALNOŚCI

Sport
Akcja ploggingowa "Biegaj, Zbieraj, Plogguj”

Markowi Biegacze i ich przyjaciele sprzątali las w okolicach Spacerowej w ramach akcji ploggingowej – „Biegaj, Zbieraj, Plogguj”. Następna taka akcja - po wakacjach.

| Sport
Miasto
Powstanie nowa droga rowerowa

Miasto ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i budowę tras od węzła S8 do granicy z Ząbkami. Drogi rowerowe powstaną w ramach projekt pn. „Rozwój sieci tras rowerowych Warszawy w ramach ZIT WOF – etap I”.

| Miasto
Rozrywka
Piknik Rodzinny w Zespole Szkół nr 2 (wideo i zdjęcia)

Coroczny Piknik Rodzinny w Zespole Szkół nr 2 w Markach jak zwykle przyciągnął mieszkańców swoimi atrakcjami. Za organizację wydarzenia odpowiadała Rada Rodziców szkoły przy ul. Wczasowej. Zobacz reportaż wideo i zdjęcia z tego wydarzenia:

| Rozrywka
Miasto
Młodzi mareccy aktorzy wyróżnieni na Gali Finałowej Spotkań Teatrów Amatorskich (wideo i zdjęcia)

Młodzi mareccy aktorzy zostali wyróżnieni podczas Gali Finałowej Spotkań Teatrów Amatorskich Star Radzymin Marki 2019. Współorganizatorem wydarzenia był Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Zobacz relację wideo i zdjęcia:

| Miasto
Miasto
Po kilku przetargach wreszcie umowa podpisana: powstanie strefa relaksu – ogród zmysłów

Strefa relaksu – ogród zmysłów powstanie z inicjatywy mieszkańców, którzy zgłosili taki pomysł w ramach budżetu obywatelskiego. Jednak aby doprowadzić do realizacji projektu, potrzeba było wielu prób znalezienia wykonawcy.

| Miasto
Rozrywka
Koncert "Letnia Burza Dźwięków" zapełnił CAF3 do ostatniego miejsca (wideo i zdjęcia)

Koncert "Letnia Burza Dźwięków" odbył się w burzowy czwartek w Centrum Aktywności Fabryczna 3. To ostatni koncert przed wakacjami w wykonaniu młodzieży Fundacji Otwarte Serce. Pozytywna energia, jak po letniej burzy udzieliła się nie tylko muzykom, ale wypełnionej po brzegi sali CAF3. Zobacz wideo i zdjęcia:

| Rozrywka
Miasto
Mareccy harcerze na Monte Cassino

Mareccy harcerze, szczep "Polanie", z okazji 75. rocznicy bitwy na Monte Cassino uczestniczyli w obchodach i wyprawie pamięci.

| Miasto
Na Sygnale
Uwaga na upał

Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza +30°C. Policjanci apelują, aby podczas dni z tak wysokimi temperaturami nawet na chwilę nie zostawiać w samochodzie dzieci i zwierząt. W takich sytuacjach wnętrze pojazdu bardzo mocno się nagrzewa, co może zagrażać życiu i zdrowiu przebywających w nim osób czy zwierząt. Policjanci apelują również o to, aby w trakcie u...

| Na Sygnale
Na Sygnale
"Dziupla" zlikwidowana, paser zatrzymany, mazda skradziona w Niemczech odzyskana

Kryminalni wołomińskiej Komendy zatrzymali 32-latka podejrzewanego o przestępstwa samochodowe. Na terenie posesji w Miedzypolu, w jednym z garaży policjanci ujawnili mazdę 3, skradzioną kilka dni wcześniej w Niemczech. Samochód był już częściowo rozmontowany, a części przygotowane do dalszego wykorzystania. Mężczyzna już usłyszał zarzuty ukrycia pojazdu pochodzącego z przestępstwa kradzieży, dodat...

| Na Sygnale
Miasto
Marki w budowie - przegląd inwestycji miejskich

Urząd Miasta Marki szuka wykonawcy nowego dojazdu do Zespołu Szkół nr 2 przy Wczasowej. Trwają prace przy łączniku między Klonową i Łączną oraz remontowane są rowy melioracyjne.

| Miasto

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli

REKLAMA