REKLAMA

Blogi - Blog wielotematyczny dotykający :) sdsfsdf sf sdf sd fsdf

Rolety plisowane – stylowe plisy do salonu
Jarosław Kozakacki

Planując wystrój domu zwykle najwięcej czasu poświęca się salonowi. Jest to najbardziej reprezentacyjne miejsce, dlatego każdemu zależy, by było pięknie urządzone. Ogromny wpływ na wygląd i klimat w pomieszczeniu mają osłony okienne. Duże wrażenie robią nowoczesne rolety plisowane. Podpowiadamy, jak wybrać stylowe plisy do salonu.

2019-05-31 10:45:06

Salon jest bardzo ważnym miejscem w domu. To w nim przyjmuje się gości, a także spędza czas z rodziną i bliskimi. W budowaniu klimatu duże znaczenie ma oświetlenie. Rolety plisowane zdecydowanie dają najwięcej możliwości. Z jakich jeszcze powodów warto wybrać stylowe plisy do salonu

Dlaczego warto kupić rolety plisowane?

Plisy takie jak https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/plisy dzięki swojemu wyjątkowemu mechanizmowi działania umożliwiają zasłonięcie jednie wybranej części okna. Pozwala to swobodnie dostosowywać ilość wpadającego światła do wnętrza, niezależnie od pory dnia. Rolety plisowane świetnie sprawdzają się także w sytuacjach, w których domownicy mają ochotę na trochę prywatności. Rozsunięcie ich na dolnej połowie okna ogranicza wgląd do wewnątrz, a przy tym nie odcina od naturalnego źródła światła.

Jak dobrać stylowe plisy do salonu?

Rolety plisowane wyróżniają się także przez swój charakterystyczny wygląd. Dobrze dobrane stylowe plisy do salonu mogą całkowicie odmienić jego wystrój. Najlepiej sprawdzają się w minimalistycznych, modnie urządzonych wnętrzach, takich jak np. industrialne lofty. W bardziej klasycznych przestrzeniach również mogą dobrze wyglądać, jeśli wybierze się wariant z jasnym, neutralnym materiałem.

Gdzie najlepiej kupić rolety plisowane?

Zdecydowanie najrozsądniej jest kupić rolety plisowane na zamówienie, a takie oferuje sklep Agatarolety.pl. W ten sposób można kompleksowo zadbać o to, by w pełni pasowały do posiadanych okien i planowanego wystroju. Odpowiednie wymiary plis są niezwykle ważne ze względu na mechanizm ich działania, dlatego nie warto ryzykować kupowania modeli w standaryzowanych formatach.

Stylowe plisy do salonu to gustowny, a przy tym funkcjonalny element wystroju. Zrezygnuj z powszechnych rozwiązań – zdecyduj się na coś ciekawszego! Wybierz oryginalną osłonę okienną, która ułatwi Ci codzienne życie!


Jarosław Kozakacki

Udostępnij:


REKLAMA

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Środa
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Fabioli, Miły, Sebastiana

REKLAMA

REKLAMA