REKLAMA

Blogi - Na szpilkach

Na szpilkach
Beaty punkt widzenia, jej troski i marzenia

co mi w duszy gra i co w moich widzę snach

Udostępnij: Liczba postów: 11

REKLAMA

Wpisy
Przystań Marki 2015 - relacja

13 czerwca bawiliśmy się wspólnie podczas Pikniku Rodzinnego Przystań Marki Ahoj przygodo! w Parku Miejskim. Wydarzenie to zorganizowane było już po raz dziewiąty przez Towarzystwo Przyjaciół Marek. W tym roku współorganizatorem Przystani Marki była spółka Wodociąg Marecki. To naturalne połączenie, wszak wodociąg najbardziej kojarzy się z wodą, a zatem i z morzem i z przystanią. Patronat nad Pikni...

Czytaj
Nie wszyscy kochają yorki

Był środek nocy. Nagle senną ciszę przerwało dynamiczne uderzanie w drzwi. - Steniu, Steniu, pomocy! – pani Jasia dobijała się do drzwi swojej najbliższej sąsiadki – Błagam Cię otwórz!

Czytaj
23. Finał WOŚP w Markach - podziękowania

23. Finał WOŚP w Markach – rekord znowu pobity!

Czytaj
Anioł Stróż od Bezdomniaków

Anioł Stróż zaparł się o niewielką grudkę śniegu i pchał jej tyłek na dróżkę pomiędzy budynkami.

Czytaj
10 POWODÓW

DLA KTÓRYCH MARCIN PIOTROWSKI JEST MOIM KANDYDATEM NA BURMISTRZA Z UZASADNIENIEM I PRZYKŁADAMI Zupełnie subiektywny, w kolejności przypadkowej, całkiem osobisty, mój własny spis powodów, dlaczego krzyżyk pojawi się tam, gdzie i Wasze powinny się pojawić – czyli przy nazwisku Marcina Piotrowskiego.

Czytaj
Wiewiórka w cieście

Pogoda marna. Kawę chciałabym, żeby mi podawano dożylnie. A jak kawa, to konieczne jest tez małe co nieco. Dziś może wiewiórka w cieście? Kto chętny?

Czytaj
Nudne? Nie, arcyważne!

Mam nieodparte wrażenie, że wciąż jako społeczeństwo mało wiemy. O kompetencjach poszczególnych organów samorządowych oraz o tym jaki mają wpływ na nasze codzienne zwykłe życie. Niestety finałem tej niewiedzy jest brak frekwencji podczas wyborów samorządowych. Czy wiecie Państwo, że rocznie w całym kraju blisko 50 miliardów przechodzi przez ręce osób, które wspólnie wybierzemy 16 listopada? I to n...

Czytaj
Marecki Klub Kobiet z Pasją zaprasza

Na blogach lub w profilach internetowych, czy też na końcu czyjegoś CV, często można znaleźć tekst: „Zainteresowania: muzyka, komputery, przyroda". Co zwykle oznacza, że człowiek czerpie przyjemność ze słuchania muzyki, spacerów z psem czy surfowania po Internecie. Prawdziwa pasja to jednak coś więcej niż chwilowe zainteresowanie.

Czytaj
Jak mnie nakręca Tomcio Paluch

Kiedyś Moi Drodzy nie było internetów, tabletów i innych mobilów. Był za to adapter. I czarne winylowe płyty, które kryły w sobie prawdziwą magię.

Czytaj
Z pamiętnika wolontariusza

Każdy ma jakiegos bzika, każdy jakieś hobby ma.... - tak śpiewał kiedys chłopiec w Tik Taku :) Ja tez mam bzika. Jestem społecznikiem. Dlaczego? Bo lubię dawać...

Czytaj

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Piątek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

REKLAMA