REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Klub Kobiet z Pasją rozpoczął działalność

Rozrywka

W  środę 9 lipca odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Kobiet z Pasją.  Dlaczego powstaje? Z potrzeby serca? Z nudów? A może z chęci podzielenia się umiejętnościami, czy też z miłości do rękodzieła?

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jakiś czas temu na Forum Mieszkańców Marek ktoś rzucił pytanie „Czy w Markach jest dużo osób, które zajmują się rękodziełem hobbystycznie lub zawodowo?” Odzew przerósł najśmielsze oczekiwania, w krótkim czasie zgłosiła się niemała grupa zainteresowanych kobiet z pasją. Zorganizowania całego przedsięwzięcia podjęła się Beata Sawoń- kobieta pełna  pomysłów, wulkan pozytywnej energii i chęci by coś nowego tworzyć.

Pierwsze spotkanie miało na celu poznanie się nawzajem Kobiet z Pasją. Dlatego opowiadały o sobie, o swoich zainteresowaniach, zdolnościach, dzieliły się wiedzą skąd czerpią inspiracje.  By ubarwić zwykłą rozmowę, każda wykonała z wycinków starych gazet własny „scrap”, który na spotkaniu przybrał formę opowieści o sobie i własnych pasjach. Pasje Pań są przeróżne, od szydełkowania, szycia, robienia na drutach , po scrapbooking, kwiatki ze wstążki, florystykę, fotografię. Znalazły się również Panie, które do tworzenia wykorzystują palety lub butelki plastikowe po wodzie.

To wszystko odbywało się w tak miłej atmosferze, że ponad dwugodzinne spotkanie minęło jakby trwało pięć minut. Spotkanie było dobrą formą oderwania się od codziennych obowiązków.

Ustalono terminy kolejnych spotkań na 23 lipca oraz 6 i 20 sierpnia.

 

REKLAMA

Redakcja .

Udostępnij:


klubkobietz pasją

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Jagienki, Kamili, Korneliusza

REKLAMA